Білл Гейтс та Марк Цукерберг розповіли про користь та простоту програмування Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2013 13:09 · Розділ: Нові технології

Цими днями знамениті на увесь світ мільярдери, яким вдалося заробити свої маєтки завдяки вмінню програмувати, вирішили поділитися з користувачами Мережі своїми роздумами стосовно користі та простоти самого процесу програмування.

Відеоролик за участю найбагатших програмістів світу було знято з ініціативи американської некомерційної організації Code.org. В ролику говориться про такий аспект програмування, як простота і користь, що давно обговорюється на php форумах, однак почути корисні поради від майстрів цієї справи - справді цінно. До справи приєдналися засновник та колишній глава Microsoft Білл Гейтс, творець Facebook Марк Цукерберг, генеральний директор компанії-розробника комп'ютерних ігор Valve Гейб Ньюелл та кілька інших відомих програмістів.

За словами учасників цього проекту, вникнути в основи програмування – настільки ж просто, як і вивчити ази математики. Окрім багатіїв-програмістів, в ролику знялися інші знаменитості, серед яких професійний баскетболіст Кріс Бош та музикант Will.i.am.

Вони запевняють, що основи програмування сьогодні необхідні кожному, оскільки сучасний світ змушує людину щодня стикатися та працювати з комп'ютерами. Вміння програмувати допоможе збудувати успішну кар’єру, і не потрібно бути генієм, щоб навчитися програмуванню.

Гейб Ньюелл у даному контексті також зазначив, що вміння програмувати – це справжня магія. Ролик намагається донести до користувачів думку, що тим, хто вміє програмувати, набагато простіше знайти гарну, високооплачувану роботу. Марк Цукерберг зазначив, що він радий бачити в штаті Facebook всіх талановитих програмістів.

За інформацією видання The New York Times, компанія Microsoft показуватиме рекламний ролик про користь програмування в кінотеатрах мережі Regal, Марк Цукерберг обіцяв просувати відео за допомогою соціальної мережі Facebook, а компанія Google використовуватиме для цього відеохостинг YouTube. Про це повідомив засновник Code.org, підприємець та інвестор Хаді Партові (Hadi Partovi).

Як би там не було, ролик взяв на себе досить корисну функцію – донести до користувачів необхідність вивчення програмування. І справді, навіть якщо ви не займаєтеся цією справою професійно, знання та розуміння основ програмування може полегшити вашу роботу з комп’ютером та різними програмами. Програмування розвиває мислення та вміння побачити проблему і знайти їй логічне рішення.

Джерело: іhttp://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.