Як імітувати бурхливу діяльність на роботі Автор: lesya · Опубліковано: 27.02.2013 22:56 · Розділ: Життя

Чи знайома вам ситуація, коли, побачивши свого начальника, ви хапаєте в руки документи або ще щось, намагаючись уникнути зайвих нарікань та незадоволення? Якщо так, то наступні поради допоможуть вам успішно імітувати активну діяльність на робочому місці, і ніхто не посміє дорікнути вам в тому, що ви байдикуєте.

1. Намагайтеся завжди ходити з якимось документом в руках – люди з документами скидаються на працьовитих та відданих роботі співробітників. Натомість ті, в кого в руках нічого пов’язаного з роботою нема, виглядають так, ніби ось-ось мають намір сходити в кафе або ж просто вештаються без діла. Не полінуйтесь взяти документи на ніч додому – так ви створите ілюзію того, що працюєте понаднормово.

2. Безлад на столі допоможе створити атмосферу зайнятості. Так, чистота та лад на столі виглядають так, ніби ви працюєте недостатньо напружено. Тому на своєму робочому місці необхідно спорудити купи документів, і не важливо, що це буде робота, про яку ви вже давно забули, – тут головне обсяг.

Якщо ж до вас повинен хтось прийти, то неодмінно заховайте документ, який вам знадобиться, в саму середину купи, і починайте його напружено шукати лише тоді, коли відвідувач прийде.

3. Використовуйте автовідповідач. Якщо він у вас є, ніколи не відповідайте на телефонні дзвінки, адже ви зможете переслухати повідомлення, відібравши ті, які загрожують роботою, - на них краще відповісти під час обідньої перерви, коли людини не буде на робочому місці. Так ви і роботи уникнете, і створите про себе враження людини сумлінної та відповідальної.

4. Намагайтеся виглядати нервовим і роздратованим - так у босів складеться враження, ніби ви весь час зайняті.

5. Намагайтеся йти з роботи пізно, особливо тоді, коли ваш бос все ще на місці. І неважливо, чим ви займатиметеся на роботі – можете витратити час на прочитання книг, до яких вдома руки точно не дійдуть, тощо. Подбайте про те, щоб ваш шлях пролягав попри кабінет боса. Можете також відправляти важливі повідомлення в неробочий час (21:35, 7:05) та під час державних свят.

6. Креативне зітхання в присутності оточуючих створить у них враження, ніби ви перебуваєте під жахливим тиском.

8. Складіть про себе враження людини-легенди. Для цього спорудіть під столом на підлозі стосики товстих посібників, енциклопедій та серйозних періодичних видань. Переконаєтеся самі, що вже через деякий час про вас говоритимуть як про професіонала з енциклопедичними знаннями, який уважно стежить за всіма новинками у своїй галузі.

9. І, нарешті, користуйтеся правилом «другого піджака». Якщо ви – співробітник великого офісу, то залишений на спинці стільця запасний піджак справлятиме враження, ніби ви десь тут неподалік, і відійшли всього на хвилинку. В той же час ви можете смотреть онлайн тв, роблячи вигляд що дуже зайняті на роботі.

Джерело: http://wowfacts.net

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.