Містечко, де люди не п’ють воду з пляшок Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.07.2009 11:03 · Розділ: Суспільство

Жителі невеликого австралійського містечка Бунданун з населенням близько 2,5 тис. чоловік, що розташоване на відстані 150 км. від Сіднея, стали першими в світі, хто проголосував за заборону розповсюдження питної води в пляшках. Причиною такого рішення стала боротьба за чисте довкілля.

Як вважають його прихильники, витрати на добування, транспортування та упаковку води в пляшки завдає дуже великої шкоди навколишньому середовищу. До того ж, потім величезна кількість пляшок виявляється на звалищах. Натомість жителям міста було запропоновано використовувати вже наявні пляшки - набирати туди воду з водопроводу та міських фонтанчиків.

Уряд штату Новий Південний Уельс, на території якого знаходиться містечко, також висловився на користь нововведення. Раніше владні органи наказали державним установам відмовитися від покупки пляшок з водою і, натомість, використовувати водопровідну воду. Такий захід не тільки заощадить гроші платників податків, але й допоможе захистити навколишнє середовище.

Мешканці Бундануна не збираються вимагати від гостей міста виконання цього закону, але для поповнення запасів води їм доведеться використовувати вже наявні пляшки та спеціальні фонтанчики на головній вулиці.

Джерело ecoportal.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.