Nokia випустить телефон, який працюватиме місяць без підзарядки Автор: lesya · Опубліковано: 27.02.2013 07:55 · Розділ: Мобільний зв’язок

Фото з tzdailyeye.jibostudios.com
Фото з tzdailyeye.jibostudios.com

Нещодавно компанія Nokia анонсувала новий телефон Nokia 105, який, за окремими даними, зможе працювати без підзарядки більше місяця. Інформація про новий пристрій з’явилася на сторінках офіційного сайту компанії.

Представники Nokia переконують, що апарат зможе пропрацювати 35 днів чи 842 години в режимі очікування або 12,5 годин в режимі розмови. При цьому приємно вражатиме вартість пристрою: у США та країнах Європи й Азії його продаватимуть по ціні 20 доларів за один екземпляр. Корпус пристрою буде захищеним від вологи, а сам телефон буде доступним у двох колірних рішеннях - чорному та синьому.

Новий бюджетний телефон оснастять 1,45-дюймовим екраном з роздільною здатністю 125х125 пікселів. Пристрій матиме 8 мегабайт пам'яті та базовий набір додатків, серед яких традиційний уже ліхтарик, ігри та FM-радіоприймач. Версії мобільного пристрою, призначені для використання в Індії, Китаї, Індонезії та Нігерії, матимуть ще й набір навчальних програм.

Телефон Nokia 105 повинен вийти на ринок вже в першому кварталі цього року, отож всього через місяць користувачі зможуть спробувати можливості нового пристрою.

За словами представників компанії, анонсований пристрій не є смартфоном. Згідно з даними статистики, на сьогоднішній день у світі налічується більше 2,7 мільярда осіб, які не можуть собі дозволити купити смартфон. Новий телефон від Nokia буде орієнтований в тім числі і на цю аудиторію.

Однак, незважаючи на такий тривалий час автономної роботи, Nokia 105 далеко до рекордсмена. Приміром, телефон Philips X528, випущений минулого року, здатен працювати без підзарядки три з половиною місяці або 2400 годин в режимі очікування та 30 годин в режимі розмови. Інший пристрій від Nokia – телефон X1-00 - працює - 1500 годин в режимі очікування, тобто два місяці, а це вдвічі більше, ніж аналогічний показник Nokia 105.

Що ж стосується показників роботи компактних батарей в лабораторних умовах, то беззаперечним лідером в цьому плані стала американська компанія City Labs, яка в серпні минулого року заявила про створення мініатюрного акумулятора, гіпотетично здатного працювати протягом 20 років в режимі очікування. При цьому на тривалість роботи батареї не впливатиме коливання температур в межах від -50 до +150 градусів за Цельсієм.

Щоправда, розряд, який видаватиме акумулятор, надзвичайно низький. Активною речовиною, яка використовується в батареї, є радіоактивний тритій.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.