Нацисти лікували гомосексуалізм шляхом відрізання пеніса Автор: lesya · Опубліковано: 26.02.2013 22:43 · Розділ: Суспільство

Книга журналіста Оскара Еррадона під назвою «Чорний орден. Язичницька армія Третього рейху» (La Orden Negra. El ejercito pagano del III Reich) оповідає про нелюдські експерименти нацистів, в результаті яких загинуло декілька десятків тисяч невинних жертв. Ці експерименти були найрізноманітнішими – від масової стерилізації євреїв до відрізання пеніса з метою лікування від гомосексуалізму.

В той час фюрера зацікавили нові методи масового знищення людей. Окрім того, він задався метою з’ясувати межі можливостей людського організму. Дивно, але, за підрахунками Еррадона, на заклик Гітлера відгукнулося щонайменше кілька сотень німецьких лікарів.

За твердженням автора книги, найбільша кількість експериментів проводилася, зрозуміло, в концтаборах. Однак поряд з цим в життя втілювалися інші програми зі збереження чистоти раси. Серед цих програм – так звана «смерть з милосердя» - вид евтаназії, яку застосовували по всій Німеччині.

Жертвами цього проекту ставали діти-інваліди та психічно хворі. Всі лікарі та акушери змушені були повідомляти про народження дітей з синдромом Дауна, каліцтвами, ДЦП тощо. Таких дітей відправляли в «центри смерті», розкидані по всій Німеччині.

Одного разу нацистський медик Зигмунд Рашер намірився з'ясувати, з якої максимальної висоти людина може зістрибнути з парашутом та залишитися живою. Експерименти проводилися в концтаборі Дахау. В рамках експерименту лікар відтворював атмосферний тиск на висоті 20 тисяч метрів та ефект падіння без парашута і кисневого балона. В експерименті взяло участь дві сотні ув’язнених, 70 із них померли. Ніякої практичної користі німецькій авіації ці експерименти не принесли. Рашер також експериментував з методами реанімації обморожених.

З метою забезпечення чистоти раси нацисти проводили масову стерилізацію. Всього було стерилізовано близько 300-400 тисяч людей. Жертвами стерилізації ставали люди зі спадковими захворюваннями, до яких відносили алкоголізм, повії та навіть діти із сирітських притулків.

Найбільш збоченими експериментами були експерименти над в'язнями-гомосексуалістами, адже нацисти вважали нетрадиційну орієнтацію хворобою. Спершу з гомосексуалізмом боролися м'якими методами - жінкам-ув'язненим пропонували винагороди, якщо їм вдасться перетворити спеціально відібраних в'язнів у гетеросексуалів.

Однак професор Карл Ваернет вирішив у Бухенвальді випробувати більш кардинальний метод – ув’язненим з метою знищення «гомосексуального імпульсу» відрізали пеніс. В рамках іншого експерименту професор вшивав піддослідним штучну залозу, яка повинна була постачати чоловічі гормони. Експеримент закінчився провалом.

Офіційно було зафіксовано 25 тис. жертв нацистських експериментів, проте насправді, за твердженням істориків, їх було набагато більше…

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.