Метт Деймон на знак протесту відмовляється ходити в туалет Автор: lesya · Опубліковано: 26.02.2013 20:28 · Розділ: Екологія

Цими днями знаменитий голлівудський актор Метт Деймон на увесь світ заявив, що не користуватиметься усіма зручностями ванної кімнати до тих пір, поки світову кризу водопостачання не буде вирішено.

Талановитий актор є співзасновником організації Water.org. Діяльність організації заснована на наданні допомоги в доступі до питної води в країнах, що розвиваються. Тепер Метт вирішив вийти за межі простої соціальної реклами: з метою підвищення обізнаності громадськості про ті мільйони людей, яким не вистачає чистої води та базової санітарії, актор підготував спеціальне відеозвернення.

У ньому Деймон наводить тривожні факти, поєднуючи їх з незначною часткою гумору. «На знак протесту проти глобальної трагедії - поки ця проблема не буде вирішена, поки всі не матимуть доступу до чистої води та санітарії - я не ходитиму в туалет», - говорить Деймон.

Метт Деймон проти туалетів
Метт Деймон проти туалетів

За словами актора, винаходом, який врятував найбільше життів в історії людства, можна вважати туалет. І те, що в цілому світі близько 2.5 мільйонів людей не мають доступу до туалету, - по-справжньому вражає. Не менш тривожним є і той факт, що 780 мільйонам людей – а це вдвічі більше, ніж усе населення США, – не вистачає питної води. Метт наголошує на тому, що сьогодні люди мають мобільні телефони і не мають туалетів. Актор також наводить дані статистики: всього за 25 доларів на день одна людина може отримати чисту воду для життя.

Щоправда, Метт Деймон мало схожий на людину, яка відмовилася від туалету. Та тим не менше він переконує користувачів Інтернету приєднатися до нього.
«Ідея експериментувати з комедією для забезпечення нового рівня інформованості - це те, над чим ми працювали останні кілька років», - розповідає Метт в інтерв'ю. «Якщо Сара Сильверман (Sarah Silverman) та я можемо назбирати мільйони переглядів на YouTube, розповідаючи та показуючи щось смішне, - значить, ми можемо створити щось краще для однієї з найбільш гострих проблем нашого часу».

На сьогоднішні день кількість користувачів, які підтримують актора, продовжує зростати. На сайті організації Water.org безперервно з’являтиметься інформація щодо акції. Повідомлення міститимуть смішні новини про страйк, факти про світову кризу водопостачання тощо.

Акція триватиме до 22 березня – в цей день у світі традиційно відзначають Міжнародний день води.

Джерело: http://www.facepla.net

Інші новини розділу