Хімчистка вимагає розуміння особливостей килимових виробів Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.02.2013 17:30 · Розділ: Краса і здоров'я

Кожен з нас прагне зробити свій дім чистим, комфортним, охайним і затишним. Але, на превеликий жаль, далеко не завжди це вдається зробити своїми силами - іноді не обійтися без допомоги фахівців. Річ у тому, що у більшості людей на сьогодні будинки є килими, що вимагають відповідного відходу. Килимові покриття використовуються і в офісах. Якщо ж чийсь будинок або кабінет не прикрашений килимами, то меблі в них вже точно є, а вона, як відомо, також не обійдеться без відходу.

Саме ці предмети інтер'єру частіше за інших піддаються забрудненню, а якісно почистити їх без допомоги фахівців іноді просто неможливо.

Наприклад, за даними фахівців, використання звичайного пилососа дозволяє усунути усього 20% бруду, результати прибирання вакуумним пилососом дещо краще, проте теж не ідеальні - 60-80% можливі тільки завдяки професійній чистці килимів, що дозволить не лише повністю видалити бруд, але і усунути усі небезпечні мікроорганізми і алергени.

Річ у тому, що якісний килим, який би став прикрасою вашого приміщення, а не черговим мотлохом, коштує дорого. Тому буде дуже шкода, якщо із-за недобросовісний виконаної хімчистки фарби на нім "попливуть". А це може статися дуже легко, оскільки більшість фірм, що надають послуги з хімчистки, мають справу з синтетичними килимами.

Для їх чищення використовують засоби з високим рівнем pH, що неприпустимо для роботи з килимами, виготовленими з натуральних волокон, - у разі, якщо рівень кислотності миючого засобу перевищує допустиму норму, килимовому виробу буде завдана непоправна шкода.

Це стосується і такої послуги, як химчистка ковров.

Сьогодні для чищення килимів і килимових покриттів використовують два способи: аквачищення і сухе чищення. Перший спосіб припускає використання, окрім хімічних засобів, невеликої кількості води, проте підходить не для усіх виробів. Що ж до другого, то суха чистка робиться без використання води.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.