Як втримати любов на відстані Автор: kseniya_www · Опубліковано: 26.02.2013 17:18 · Розділ: Авто-мото

Сьогодні дуже велика кількість сімей живе на відстані. Причиною цьому частенько є кар'єрне зростання, заробляння грошей або здобуття освіти. Як би то не було, любов на відстані є сильним випробуванням для кожної людини. Підтримувати такі стосунки набагато складніше чим звичайні, тому обом партнерам треба прикласти особливих старань. Головною проблемою для таких відносин є сильна туга і смуток один по одному, що ніяк не додає гарного настрою.

Ще однією проблемою можна назвати прояв ревнощів і невпевненість в майбутньому. Люди, які намагаються підтримувати стосунки на відстані, приділяють один одному дуже мало часу, тому існує вірогідність віддалитися. Незважаючи на безліч недоліків, така любов має безліч плюсів, які полягають у випробуванні божевільної пристрасті і приємному відчуттю свіжості почуттів в стосунках. Такі люди дорожать кожною хвилиною, яку проводять разом. При кожній зустрічі вони влаштовують романтичні незабутні зустрічі.

Кожен партнер має можливість зберегти свою індивідуальність, реалізацію і самостійність. Головним секретом таких стосунків можна назвати радість від спілкування. Якщо доля не зуміла вас розлучити на відстані, тоді постарайтеся почастіше спілкуватися зі своєю людиною по телефону, звичайною поштою або через електронні повідомлення. Також сьогодні є можливість спілкуватися через Скайп, який дозволяє не лише чути співрозмовника, але і бачити його.

Під час зустрічі обмінюйтеся різними дрібничками, а при розмові важливими новинами, які напевно зблизять вас.

Незважаючи на велику відстань, ви можете відчувати себе в єдності. Кожен партнер на відстані розвивається індивідуально, що можна назвати тільки позитивним моментом, але іноді буває і так, що цей момент може вас розлучити. Для того, щоб не розійтися зі своїм партнером по різних шляхах дуже важливо виробити забавні, романтичні і ніжні ритуали, які підтримуватимуть вашу єдність.

Только не стоит переходить от неизвестности к отчаянию. Онлайн гадания на любовь не помогут, наберитесь терпения и помните, если любовь на расстаянии и возможна, то это при условии понимания того, что скоро вы будете вместе. А если вы поняли, что ситуация безнадежна, и вам придется ожидать годами, подумайте, стоит ли...


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.