6 історій найдорожчих незайманих Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2013 12:41 · Розділ: Цікаві факти

У кожної жінки є свій досвід першого сексу. І в кожної він різний. Однак є такі дівчата, які примудряються перетворити перший інтим у справжній бізнес, продавши власну невинність. Іноді суми, запропоновані хтивими цінителями дівочої цноти, по-справжньому вражають.

Приміром, 24-річна Кеті Кобблерсон (Cathy Cobblerson), мешканка Техасу, у 2004 році виставила на продаж в рамках аукціону eBay власну цноту, запросивши за неї 100 000 доларів. Щоправда, аукціон майже одразу ж видалили, тому невідомо, чи вдалося Кеті заробити трохи грошей.

А ось британка Розі Рейд (Rosie Reid), заледве дочекавшись 18-и, продала свою невинність за 13 000 доларів. Володарем лоту став 44-річний розлучений інженер телекомунікаційної компанії. Ця ніч стала для Розі першим досвідом статевих взаємин з чоловіком, хоча на той час в неї була коханка-лесбіянка. Остання чекала під дверима, поки Розі віддавалася інженерові. Наступного ранку обидві «закохані» «не могли стримати своїх ридань».

Справжній маєток на продажу невинності могла зробити Грасіела Ятак (Graciela Yataco), 18-річна перуанська модель, на плечі якої раптово звалилася ціла купа проблем: у 2005 році вона змушена була оплатити лікування матері та заробити грошей на утримання молодшого брата. Впавши у відчай, дівчина вирішила продатися за гроші. Ї запропонували суму в півтора мільйона доларів, однак в останні день дівчина передумала.

Проте найбільшу суму за цноту було запропоновано Наталі Ділан (Natalie Dylan), яка в 2008 році могла заробити 3.7 мільйона доларів за свою незайманість, спробувавши продати її за допомогою легального борделю Moonlite Bunny Ranch. Однак в цій історії багато темного: те, що дівчина оголосила про свої наміри в ефірі одного популярного шоу, викликало сумніви з приводу її цнотливості.

Неоднозначну реакцію публіки викликала Рафаель Фіко (Raffaella Fico), італійська модель, яка в 2009 році вирішила продати свою незайманість, заправивши за неї чималу суму - 1.8 мільйона доларів. Тоді дівчина зробила скандальну заяву: «Якщо секс мені не сподобається, я просто вип'ю келих вина і забуду про це».

А минулого року в центрі уваги світової громадськості опинилася студентка з Бразилії Катаріна Мігліоріні (Catarina Migliorini). Скориставшись послугами онлайн-аукціону, вона продала свою незайманість за 780 тисяч доларів. Лот дістався одному японському багатію. Дівчина, за її словами, зробила це для того, щоб змінити світ на краще – погодившись на те, щоб весь процес втрати невинності було знято на камеру (для документального фільму), Катаріна за виручені кошти вирішила збудувати будинки для бідних сімей з її рідного міста.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу