Як навчити дитину іноземної мови Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.02.2013 10:46 · Розділ: Освіта

Загальновідомим є той факт, що маленька дитина набагато швидше освоює нову інформацію, ніж доросла людина. Граючись і розважаючись з дитиною, ми можемо багато чому її навчити. Саме тому учені рекомендують розпочинати вивчення іноземних мов з раннього віку.

В наші дні найбільшою популярністю користується англійська мова. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваша дитина досконало володіла англійською мовою, тобто, вміла читати, писати, говорити і сприймати на слух цю мову, зайнятися потрібно з самого дитинства.

Як бути у разі, якщо ні ви, ні ваші близькі не володієте англійськими досконало і тим більше не маєте вільного часу, щоб позайматися з власною дитиною? Хорошою альтернативою стануть курси англійської мови для дітей, які не лише дають міцні знання, але і розвивають інтелект дитини, розширюють його кругозір. В результаті частого спілкування англійською мовою, у вашої дитини повністю знімається мовний бар'єр, відпрацьовується вимова, грамотно розвивається усна мова, поповнюється лексичний запас.

Усе спілкування на уроках ведеться тільки на мові, що вивчається. Учителі з гідною освітою і вищим рівнем кваліфікації не дадуть вашій дитині нудьгувати. Адже на зайнятті використовується велика кількість наочного матеріалу: різні тематичні картки із завданнями, барвисті підручники, веселі іграшки, різні плакати і багато іншого. Увесь навчальний матеріал дітям викладається на основі ігрових моментів з використанням музики.

Щоб діти могли трохи відпочити і відновити сили, учителі проводять релаксаційні паузи або ритмічні вправи. Щоб легко запам'ятовувалися нові слова і структури, дітей залучають до цікавих діалогів на іноземній мові.

Начните изучение простых языков, например русского. Русский язык тоже можно считать международным, ведь на нем говорят все жители стран бывшего СНД. Курсы русского языка в Минске, Киеве и других городах помогут вашему ребенку легко овладеть грамотой.

На курсах англійської мови для дітей прийнято організовувати пізнавальні екскурсії, зустрічі з цікавими і знаменитими людьми. Це дає можливість дітям навчиться не лише правильно розмовляти, але і мислити іноземною мовою.

На курсах займаються діти віком від 2,5 до 6 років. У групі по 8 чоловік, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня. У своїй роботі викладачі беруть за основу психологію раннього розвитку дитини для забезпечення максимального результату в отриманні необхідних знань. Учителі не втомлюються підбирати індивідуальні шляхи подання інформації до кожного учня, щоб не порушити гармонію сприйняття їм довкілля і, ні в якому разі, не зашкодити дитині.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.