Цього року в московських школах буде встановлено більше 6 тисяч камер відеоспостереження Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.02.2013 21:52 · Розділ: Освіта

До січня 2013 року в школах Москви буде підключено більше 6 000 камер відеоспостереження. Чотири камери в кожній школі будуть встановлені за рахунок міської казни і ще чотири завдяки спонсорській допомозі від приватних підприємств. Всього планується встановити 6 тисяч камер.

У лютому цього року буде закінчено настановні роботи, і тільки після цього почнеться налаштування. Таку інформацію оголосив заступник інформаційного департаменту Москви Олександр Горбатько.

Усі камери будуть приєднані до загальної системи відеоспостереження так, щоб відео могли переглядати міські служби міста.

У усьому місті вже встановлені більше 120 000 камер. Інженер проекту завіряє, що нова система буде набагато складніша, ніж камери, які використовувалися на виборах президента.

Для установки системи в кожній школі буде вмонтований відеореєстратор, до якого можна буде підключити до 16 камер відеоспостереження.

Большинство других городов России тоже планируют внедрение систем ведионаблюдиния, Уфа - не исключение.

Чотири камери в школі будуть встановлені по периметру, тоді як ще чотири в місцях скупчення учнів: їдальні, під'їзді до школи, спортивному майданчику і біля входу в школу. Це необхідні заходи обережності, які були зроблені після деяких повідомлень про підривання шкіл.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.