Михайло Ахманов видасть книгу в електронному варіанті Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.02.2013 21:31 · Розділ: Розваги

Михайло Ахманов
Михайло Ахманов

Письменник Михайло Ахманов сповістив читачів про своє швидке завершення роботи над новим романом під назвою "Далі за найдальші зірки". Ахманов збирається розповсюдити цей твір у вигляді електронної книги за допомогою підписки. Розсилка твору робитиметься особисто автором, також Центром сучасної літератури Союзу письменників в місті Санкт-Петербурзі.

Передбачається, що після остаточного збору заявок за два-три місяці, що усі, що підписалися зможуть отримати листи з проханням оплати книги, після чого буде здійснена розсилка. На сайтах "S-maligin", "ФантЛаб" і інших інтернет-ресурсах, що побажали підтримати почини письменника, оновлюватиметься щомісячна інформація про цей проект.

Книги можно покупать, а можно и скачать аудиокниги mp3 бесплатно на сайте s-maligin.ru

Потім з'являться повідомлення, де буде вказаний варіант оплати (банківський або поштовий переказ, електронний гаманець і так далі), уривки з цього роману, а також, можливо, ілюстрації. Такий перший рекламний блок увібрав в себе одну з декількох обкладинок електронної книги.

Ахманов повідомив, що у нього поки що немає в планах видавництво роману на паперовому носії до 2014 року. Питання про друк твору по особливих замовленнях деяких читачів розглядатиметься окремо.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.