Кредитні пропозиції Приватбанку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.02.2013 18:04 · Розділ: Економіка

Приватбанк є одним з найбільших банків на території нашої країни. Також він має найпоширенішу мережу своїх відділень не лише в Україні, але і по території усіх колишніх країн СНД. Відділення Приватбанку надають всім, що бажають повний спектр банківських послуг, серед яких найбільшою популярністю користуються кредитні пропозиції. Приватбанк надає кредит фізичним особам і юридичним. Умови надання кредитів стандартні і дуже прості.

Клієнти, які найчастіше бажають оформити кредит в банке використовують таку послугу як кредитна карта. Така карта надає своєму власникові можливість користуватися не лише кредитними грошима, але і власними. Щоб перерахувати гроші на карту досить просто знати її номер і робити це можуть партнери, знайомі родичі або ви самі.

Ще однією не менш популярною пропозицією від Приватбанку є цільові кредити, використовувані для оплати певної мети. Припустимо вам необхідно оформити кредит на комп'ютер. Це можна зробити у будь-якому з магазинів-партнерів Приватбанку. У кожному з таких магазинів працює співробітник Приватбанку, який має доступ до бюро кредитных историй і зможе оформити кредит на місці. Для цього ви повинні відповідати вимогам по платоспроможності і постійно мешкати в місті, де знаходиться цей магазин. Підтвердити це ви зможете за допомогою паспорта.

Запорукою виступає товар, який ви придбаваєте.

Якщо ви збираєтеся придбавати товар в магазині, який не входить в партнерську програму вам необхідно узяти у продавця товару рахунок-фактуру і принести її в найближче відділення Приватбанку. Кредитний консультант, якому необхідно буде окрім рахунок-фактури отримати і ваш паспорт оформить вам кредит. Після цього вам видадуть документ для отримання необхідного товару.

Не менш популярними є також і споживчі кредити від Приватбанку, а також інші види кредитування. Але тут умови надання індивідуальні для кожного потенційного покупця, кредитная история дозволяє збільшити чи, навпаки, зменшити % за кредит.

Дуже важливим є питання повернення кредиту. При оформленні кредиту ви отримуєте графік, по якому треба кожен місяць вносити вказаний платіж по кредиту. Робити це можна різними способами: ви можете в певний день звернутися у будь-яке відділення банку і внести необхідну суму. Також ви можете скористатися терміналами самообслуговування або спеціальною послугою "Регулярні платежі".

Якщо погашати кредит вчасно, то жодних проблем з цим кредитом у вас не виникне.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.