Ноутбуки Toshiba удостоїлися премії iF Product Design Award 2013 Автор: lesya · Опубліковано: 20.02.2013 11:19 · Розділ: Нові технології

Toshiba Satellite (фото з www.irisvista.com)
Toshiba Satellite (фото з www.irisvista.com)

Нещодавно популярна компанія-виробник техніки Toshiba удостоїлася почесної нагороди – премії iF Product Design Award 2013 за дві моделі ультрабуків серії Toshiba Satellite - модель U840W та U920T. Для того, щоб потрапити до списку п’ятдесяти найкращих, ноутбуки Toshiba пройшли нелегкий шлях – їм довелося обійти 3011 учасників.

Обираючи найкращі моделі, журі конкурсу брало до уваги кілька головних критеріїв, які й лягли в основу оцінювання. Не останнє місце серед цих критеріїв посіли, окрім технічних характеристик, загальний дизайн та екологічність пристрою - тренд, популярний сьогодні практично в усіх сферах нашого життя. Не оминули увагою члени журі й такий показник, як якість збірки, а також безпеку пристрою та рівень ергономічності. Важливу роль при оцінюванні відіграли й матеріали, з яких були виготовлені корпуси «конкурсантів», та, звісно ж, їхня функціональність.

До складу незалежного журі, що цікаво, увійшли фахівці в області дизайну з різних країн, часом навіть трохи несподіваних в рамках цього конкурсу.

Що ж стосується ноутбуків Toshiba Satellite, то обидві моделі вдало поєднали в собі сучасний дизайн та високу продуктивність. Ультрабук Toshiba Satellite U840W отримав екран діагоналлю 14,4 дюйма, а працює він на базі процесора Intel, який протягом років встиг прекрасно зарекомендувати себе на ринку. При цьому Toshiba Satellite U840W в залежності від комплектації обладнали процесорами i5 або i7. Окрім того, пристрій оснащений потужними динаміками Harman Kardon.

Що ж стосується другої моделі, яка здобула перемогу в конкурсі, - Toshiba Satellite U920T, то цей пристрій-трансформер є класичним високотехнічним злиттям двох інших пристроїв, популярних сьогодні, - ноутбука і планшета. Працює він за допомогою процесора Intel i3, оснащений екраном діагоналлю 12,5 дюймів. Працює пристрій на базі операційної системи Windows 8 від Microsoft

Однак, незважаючи на те, що компанія Toshiba завоювала почесну нагороду, вона поступово втрачає свої позиції на ринку. За твердженням тайванських постачальників, лідерство на ринку ноутбуків відійшло до компанії Lenovo, і вже найближчим часом виробник може стати світовим лідером з виробництва ноутбуків. Так, у порівнянні з попереднім кварталом, поставки ноутбуків Toshiba впали на цілих 20%. Знизилися також поставки пристроїв Acer. Однак за підсумками цілого року, переконані експерти, лідерство дістанеться компанії HP, а вже другою стане Lenovo.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.