Якими повинні бути шкільні меблі Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2013 12:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Шкільні меблі мають бути зручними (фото з sv-class.com)
Шкільні меблі мають бути зручними (фото з sv-class.com)

Школу без зайвого пафосу можна назвати нашим другим домом – саме в цій, часом і не дуже милій серцю установі ми проводимо значну частину нашого життя. З цієї причини атмосфера у школі повинна максимально сприяти розвитку дитини, не лише розумовому, але й фізичному, турбуючись про здоров’я школярів. Отож дуже важливо відповідально підходити до вибору шкільних меблів, адже зручні парти та стільці є однією з основних умов успішного навчання дітей.

За часів Радянського Союзу в школах використовувалися парти, намертво скріплені зі стільцем. Такі конструкції мали цілу низку недоліків, серед яких основним було те, що вони не могли задовольнити потреб учнів, які, як відомо, ростуть та розвиваються по-різному – декому вони були занадто малі, комусь – надто великі. Конструкції того періоду не передбачали можливості регулювання відстані між стільцем та партою, висоти стільця/парти тощо.

Сьогодні ситуація на ринку змінилася – виробництвом шкільних меблів займаються спеціалізовані підприємства, такі як, приміром, СВ класс, які пропонують якісні товари, виготовлені із урахуванням сучасних світових вимог та стандартів.

Сучасна школа - сучасний дизайн (фото з photo-furniture.ru)
Сучасна школа - сучасний дизайн (фото з photo-furniture.ru)

Вибираючи шкільні меблі, необхідно розуміти, що вони повинні повною мірою забезпечувати правильну позу дитини під час уроків. Тому столи та стільці, якими обставляють класи, необхідно підбирати з урахуванням не лише росту дитини саме в цей період часу, але й звертаючи увагу на те, що діти ростуть неоднаково. Цю проблему допоможуть вирішити столи, які регулюються за висотою.

Якісно підібрані парта та стілець повинні виконувати такі функції, як забезпечення високого рівня працездатності учня, вони служать для профілактики порушень постави та зору в дітей. Якісні шкільні меблі повинні бути насамперед зручними для школярів, безпечними, функціональними та ергономічними. Якісні шкільні меблі - запорука правильного фізичного розвитку дитини в школі.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.