"Розслабтеся і станьте дикими": соціальні мережі закликають ставати потворами Автор: lesya · Опубліковано: 19.02.2013 11:31 · Розділ: Суспільство

Нещодавно в деяких соціальних мережах з’явився новий модний фототренд. Дівчата-користувачі сайту Reddit створили групу під назвою «Красуні перетворюються в потвор», в рамках якої вони викладають знімки, на яких корчать гримаси, часом так вміло та вдало, що й неможливо впізнати, хто зображений на знімку. Цей своєрідний фотофеномен вже взяли на озброєння соціальні мережі Tumblr та Instagram, повідомляє The Daily Mail.

Група, створена користувачками сайту Reddit, на сьогоднішній день налічує більше 11 тисяч учасників, і кількість її підписників продовжує невпинно зростати. Правила групи вимагають від учасниць викласти дві свої фотографії: хоча б одну «нормальну», на якій було б видно, як дівчата виглядають в повсякденному житті, та скільки завгодно «потворних», де користувачі зображені з десятками підборідь, виряченими очима, приплющеними губами, виставленими назовні зубами – словом, з усім, що продиктує їм фантазія.

Зазначимо, що в групі є справжні таланти у цій справі – часто «потвор» неможливо впізнати за нормальними фотографіями. Дівчатам і почуття гумору над собою не позичати: «Ой, здається, я переїла», «це я тільки прокинулася», «я починаю боятися себе», - так підписують фотографії новоспечені потвори.

Зачинателем цієї незвичайної моди стала дівчина на ім’я Крістен, яка виклала фотографію з серії «до і після» ще 14 липня минулого року. «Схильність робити потворні фотографії у мене з дитинства», - написала вона в коментарі на порталі pleated-jeans.com. Ми з сестрою, перекривлюючи обличчя, завжди лякали маму. Потім ми виросли, однак звичка залишилася: ми ще й досі можемо надсилати одна одній MMS з потворними фотографіями. Одного разу я подумала, чому б не перетворити нашу звичку в мистецтво. Ми знаємо, що дівчаток з малих років вчать бути старанними, однак всі ми в душі трішечки бунтарки», - розповіла Крістен.

Роблячи потворні знімки та демонструючи їх іншим, Крістен, за її власним зізнанням, звільняється від умовностей та відчуває справжню насолоду. Саме на такий ефект, схоже, й розраховують творці групи на Reddit. «Розслабтеся і станьте дикими! Покажіть нам, наскільки жахливим може бути ваше обличчя! Чим потворніше ви виглядатимете, тим кращою буде ваша карма і тим щасливішими будуть інші люди на планеті!» - звертається до новачків адміністрація. До речі, групу було створено і для чоловіків, однак на даний час вона назбирала всього дві сотні підписників.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.