Джон Гальяно одягнув на себе костюм хасида Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2013 23:25 · Розділ: Події у світі

Джон Гальяно (фото з www.jewish.ru)
Джон Гальяно (фото з www.jewish.ru)

Знаменитий дизайнер Джон Гальяно, який раніше опинився в центрі скандалу через свої антисемітські висловлювання, через що змушений був покинути пост креативного директора Christian Dior і позбувся звання кавалера Почесного легіону, знову привернув до себе сумнівну увагу громадськості, хоча цього разу й не таку масштабну.

Так, на початку цього року дизайнер приїхав до Нью-Йорка на запрошення американського модельєра Оскара де ла Ренти, який вирішив взяти на себе місію з «реабілітації Джона». 12 лютого Гальяно вийшов з дому свого друга на Манхеттені в досить дивному вбранні, яке вельми скидається на традиційний костюм хасида. Гальяно був одягнений у чорний довгополий піджак, чорний капелюх, короткуваті штани, заправлені в шкарпетки. А з-під капелюха дизайнера вибивалися кучері, схожі на пейси.

За словами лідера єврейської громади Вільямсбурга Ісаака Абрахама, модельєр, без сумніву, намагався збентежити місцевих євреїв, а член законодавчих зборів Брукліна Дов Хайкінд повідомив, що, побачивши будь-якого іншого чоловіка, одягненого в таке вбрання, він би не знав, що й думати, однак в даному випадку мова йде про «хлопця, який образив євреїв». «Він що, дражнить нас?» - обурюється Хайкінд.

У даному контексті Абрахам Фоксман заявив, що «Джон Гальяно залишається Джоном Гальяно: в нього довге волосся і він завжди ексцентрично одягнений». На думку Фоксмана, журналісти The New York Post, які почали обговорення наряду модельєра, у кращому випадку продемонстрували своє невігластво, а в гіршому - спробували привернути увагу читачів до свого видання.

Нагадаємо, що в лютому позаминулого року знаменитий дизайнер влаштував скандал в паризькому барі La Perle. Перебуваючи напідпитку, знаменитий кутюр’є влаштував словесну перепалку з парою, яка відпочивала за сусіднім столиком. За словами свідків подій, Гальяно назвав 35-річну Джеральдіну Блох «брудною єврейкою» і «потворною повією», а її супутника Філіпа Вірджітті з азіатською зовнішністю – «брудним азіатом». Більше того, Гальяно погрожував його убити.

У відповідь на почуті в свою адресу образи жінка іронічно поцікавилася, яким смаглявий уродженець Гібралтару бачить самого себе - можливо, «блондином-арійцем з блакитними очима». У відповідь Гальяно заявив, що любить Гітлера, а людей на кшталт його співрозмовників не повинно бути на світі, оскільки їхні предки повинні були померти в газових камерах.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу