Замість медового місяця американські молодята опинилися на смітнику Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2013 20:37 · Розділ: Події у світі

Пара американських молодят, які вирішили одружитися прямо у відкритому морі, дуже скоро пошкодували про своє рішення – всього через кілька годин фешенебельний лайнер «Тріумф» перетворився на смітник.

Так, мрія Стефані Стівенсон та Роба Моуелама з Техасу перетворилася на справжнісіньке пекло, і замість романтичного сніданку з шампанським їх очікували багатогодинні черги за цибульним сендвічем в стінах, по яких стікали нечистоти, - вони опинилися серед 4000 пасажирів круїзного лайнера «Тріумф», який минулої неділі на кілька днів застряг у Мексиканській затоці. Причина аварії – спалах в машинному відділенні, в результаті чого корабель втратив керування і ліг у дрейф неподалік півострова Юкатан. Всього на лайнері працювало п’ять санвузлів, пасажири ж залишилися без електрики, знемагаючи від тропічної спеки та голоду. Буксир за кораблем підійшов лише в середу.

«Роб довго зустрічався зі Стефані, і врешті-решт зважився одружитися. Капітан одружив їх. Однак навряд чи в когось будуть такі спогади про весілля», - розповів брат нареченого Джеймс.

Більшість пасажирів встигли вийти на зв’язок зі своїми близькими, коли до них підійшло інше круїзне судно тієї ж компанії - Carnival Legend, яке підвезло ув’язненим у морі їжу. Всі полонені говорили одне й те ж. «Люди йдуть в туалет в пакетики, б'ються за їжу - це купа дикунів», - розповів Брент Натт.

Один пасажир на ім’я Девід Рейнс навіть сфотографував гнітючу картину: сотні пасажирів, знемагаючи від спеки на палубі, зі смутком дивляться в морську далечінь. Вітер заважав відправляти потерпілим допомогу, однак все-таки їм доставляли їжу. Проте судно з буксиром припливло лише через чотири дні.

За словами глави компанії Carnival Джері Кохілла, вони повністю відшкодують пасажирам всі витрати на квитки та на сам круїз, за винятком хіба що вартості подарунків та витрат на казино. «Ми приносимо свої вибачення за дискомфорт і відчай, які відчувають наші гості. Ми розуміємо, що вони очікували фантастичної подорожі, а отримали щось зовсім інше. Екіпаж лайнера та берегові команди працюють цілодобово, щоб повернути всіх у повній цілості на берег», - зазначив Кохілл, зауваживши, що туристи матимуть можливість взяти кредит на наступний круїз. Однак навряд чи знайдуться бажаючі.

Тим часом поведінка глави компанії викликала неоднозначну реакцію громадськості. Одні стали на захист судновласника, переконуючи, що його компанія має хорошу репутацію, тоді як в інших неймовірне обурення викликав той факт, що Кохілл відвідав матч своєї баскетбольної команди, коли 4000 людей мучились на його кораблі у відкритому морі.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу