Стівен Сігал навчить школярів боротися з терористами Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2013 16:39 · Розділ: Події у світі

Знаменитий герой бойовиків, голлівудський актор Стівен Сігал стане помічником шерифа округу Марікопа американського штату Арізона – стало відомо, що останній запросив знаменитість взяти участь у підготовці в місцевих школах груп добровольців, які змогли б протистояти озброєним злочинцям.

За окремими даними, шериф Джо Арпайо висловив намір навчати школярів нейтралізації озброєних бойовиків, вмінню самостійно справлятися з ситуаціями, аналогічними нещодавній трагедії, яка сталася в початковій школі Сенді Хук в штаті Коннектикут.

Перше заняття заплановане на найближчі вихідні. Воно пройде на території однієї зі шкіл міста Фінікс. Навчанням дітей займатимуться три офіцери поліції, які виконуватимуть роль озброєних терористів, що відкрили стрілянину по учнях школи. Разом з цим, 25 підлітків-учасників тренінгу отримають завдання умовно знешкодити нападників. Яка ж роль в цьому дійстві відводиться Стівену Сігалу? Він стане тренером з рукопашного бою, а також навчатиме дітей іншим бойовим навикам, які можуть стати в нагоді школярам в критичній ситуації.

У даному контексті нагадаємо, що трагедія, яка відбулася в грудні минулого року в місті Ньютаун, що в штаті Коннектикут, сколихнула громадськість як у США, так і в цілому світі. Тоді 20-річний Адам Ланца застрелив у школі 20 дітей та шістьох дорослих. Цей трагічний інцидент посилив позиції противників носіння зброї, породивши чергову хвилю дискусій стосовно процедур отримання дозволу на носіння зброї у країні.

Що ж стосується Стівена Сігала, то він за свою кар’єру прославився як актор бойовиків 1990-х років, а його ім'я для шанувальників жанру стало таким же культовим, як імена Арнольда Шварценеггера, Чака Норріса, Жана-Клода Ван Дамма, Дольфа Лундгрена та Сильвестра Сталлоне. Найвідоміші кінороботи Сігала - дві частини «В облозі», які вийшли в 1992-му та 1995-му роках, «У смертельній небезпеці» 1994 року, «Наказано знищити» - 1996 рік, «Вогонь з пекла» - 1997 рік. Більше того, актор свого часу працював заступником шерифа міста Новий Орлеан, а згодом займав пост помічника техаського шерифа.

До речі, сам Стівен Сігал вивчав чимало бойових мистецтв, він є палким фанатом айкідо, навчався його прийомам не лише у США, але й у самій Японії (протягом трьох років). На сьогоднішній день актор організував чимало клубів, у яких навчає бойовим навичкам всіх бажаючих.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу