На YouTube з'явилося відео з інструкцією злому iPhone на базі iOS 6.1 Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2013 14:15 · Розділ: Нові технології

Цими днями в операційній системі iOS 6.1 було виявлено помилку, яка дозволяє потенційним зловмисникам скористатися захищеним смартфоном iPhone, обійшовши необхідність введення паролю.

Виявляється, для того, щоб розблокувати смартфон, не знаючи пароля, необхідно зробити наступне:

1. Увімкнути екран пристрою;
2. Натиснути на кнопку «Екстрений виклик»;
3. Натиснути кнопку живлення, утримуючи її до моменту появи повзунка «Вимкніть»;
4. Після цього слід натиснути на кнопку «Скасувати»;
5. Після цього наберіть номер екстреної служби, приміром, 112;
6. Далі натисніть кнопку виклику, і одразу ж скиньте виклик;
7. Тепер потрібно натиснути кнопку живлення, а потім «домашню» кнопку;
8. Проведіть пальцем по повзунку «Розблокуйте»;
9. Натисніть і утримуйте 3-4 секунди кнопку живлення;
10. Натисніть на кнопку «Екстрений виклик».

Інструкція з розблокування iOS 6.1 була розміщена на сайті YouTube користувачем videosdebarraquito.

Після того, як ви виконаєте всі пункти інструкції, на екрані пристрою відкриється телефонний додаток, який дозволить переглядати контакти, перевіряти голосову пошту, здійснювати відеодзвінки через FaceTime та переглядати фотогалерею. Остання відкриється тоді, коли ви спробуєте додати фото до будь-якого контакту в телефоні.

Поки що компанія не прокоментувала «баг». Нагадаємо, що iOS 6.1 вийшла 28 січня цього року. В операційній системі було знайдено й інші помилки. Приміром, трохи раніше з'ясувалося, що пристрої під її управлінням некоректно взаємодіють з серверами Microsoft Exchange Server.

До речі, помилки, схожі на виявлену цими днями, містилися і в попередніх версіях мобільної операційної системи від Apple, зокрема, в iOS 4.1 та в iOS 5. Тоді для злому iPhone вистачало канцелярської скріпки.

У даному контексті зауважимо, що компанія Apple останнім часом часто опиняється в центрі уваги, при чому далеко не з позитивної сторони. Приміром, нещодавно вона програла бразильцям право на слово «iPhone».

Так, декілька днів тому бразильський Національний інститут промислової власності відмовив Apple в правах на торговельну марку iPhone. Натомість власником прав на марку iPhone на території Бразилії визнано місцеву компанію Gradiente SA, яка, як виявилося, подала заявку на реєстрацію торгової марки «iPhone» ще в 2000 році. В результаті наприкінці грудня на бразильський ринок вийшов смартфон Iphone.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.