У сім'ях, де жінки заробляють більше за чоловіків, є проблеми з сексуальним життям Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2013 11:45 · Розділ: Суспільство

Нещодавно спеціалісти вирішили з’ясувати, чи впливає заробітна плата жінок на сексуальне життя з їхніми чоловіками. В результаті проведеного дослідження спеціалісти з’ясували, що ті чоловіки, дружини яких заробляють більше, ніж вони самі, набагато частіше приймають «Віа-гру».

По-перше, чоловіки продовжують терпіти приниження через те, що у їхніх дружин вища зарплата. Це впливає і на сексуальне життя: «Скидається на те, що чоловіки амбітних жінок не дуже добре справляються з подружніми обов'язками». Результати відповідного дослідження данських та американських вчених були опубліковані в Personality and Social Psychology Bulletin, а коментує їх журналістка Daily Mail Фіона Макрі.

Результати наукової роботи, проведеної в Данії, свідчать про те, що чоловіки, заробітна плата яких нижча, ніж у їхніх дружин, частіше приймають «Віагру» і подібні препарати, ніж представники чоловічої статі, які є головними годувальниками в своїх сім'ях. Якщо не знаєте як витягнути з своєї справи по максимуму, читайте поради на 2skladchik.com.

Потенційну причину цього явища дослідники вбачають у втраті гордості, образі та розчаруванні в житті, пояснюють автори дослідження.

В рамках дослідження вчені проаналізували інформацію про зарплати 200 тисяч подружніх пар, зіставивши їх з рецептами, які цим сім’ям виписувалися за конкретний період часу. При чому виявлений ефект спостерігався навіть у тих сім'ях, де заробітна плата дружини лише ненабагато перевищувала заробіток чоловіків, пояснює газета. Якщо ж різниця в зароблених за місяць грошах перевищувала 10 тисяч фунтів, ймовірність вживання «Віагри» зростала вдвічі.

При цьому вчені виявили, що таке явище відсутнє в сім’ях, у яких жінка від самого початку заробляла більше, ніж її чоловік.

Вчені пояснюють результати дослідження наступним чином. За їхніми словами, сексуальне бажання чоловіків пов'язане з низкою соціокультурних чинників, таких як патріархат, гроші, структура суспільства, отож у чоловіків потенційно виникає зниження потягу або сексуальна дисфункція, якщо вони відчувають, що традиційна для них роль годувальника сім’ї відходить до їхніх дружин.

Разом з тим в ході дослідження виявилося, що чоловіки, які заробляють менше за своїх дружин, частіше приймають снодійне та антидепресанти. Частіше до цих препаратів вдаються й жінки, які заробітна плата яких вища, ніж у їхніх половинок.

У даному контексті вчені наголошують на тому, що отримані результати аж ніяк не є свідченням того, що жінки, які годують сім'ю, - явище шкідливе для суспільства. Насправді головна проблема тут – в незмінних соціальних нормах, які не встигають за прогресом.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.