Особливості вибору вбрання для дітей Автор: lesya · Опубліковано: 17.02.2013 08:13 · Розділ: Цікаві факти

Фото з сайту www.suomisale.com
Фото з сайту www.suomisale.com

Всі мами знають, як важливо,щоб вашого малюка з перших днів життя оточували зручність та комфорт в усьому. І стосується це в першу чергу одягу, адже вміло та вдало підібране вбрання забезпечить дитині комфортне існування.

На сьогоднішній день існує безліч магазинів, які продають дитячі товари. При цьому купити якусь річ для вашого малюка можна не лише у традиційних магазинах, але й через Інтернет, приміром, у магазині "Моме". Щоправда, якщо це стосується одягу чи взуття, в такому разі необхідно провести відповідні виміри, які допоможуть вірно підібрати одяг для дитини.

При виборі дитячого одягу слід враховувати низку факторів. Найперше, ви повинні пам’ятати, що одяг носитиме дитина, тому він повинен враховувати інтереси та уподобання самих дітей, поєднуючи в собі зручність і практичність.

Молодим матерям слід розуміти, що одяг не повинен обмежувати дитину. Малюкові не до вподоби наряди, через які йому забороняють бігати по калюжах чи гратися на землі, адже вони стають, так би мовити, перешкодою на шляху пізнання навколишнього світу. Тому необхідно розділити одяг на дві категорії – для прогулянок на кожен день та для свят. Гуляти краще в одязі, який не шкода бруднити, тоді як вбрання світлих кольорів прибережіть для походу в гості.

Зрозуміло, що одяг для дітей повинен бути виготовлений тільки з натуральних матеріалів, адже шкіра дитина схильна до алергій та подразнень. Одяг не повинен обмежувати можливість дитини рухатися, тому вибирайте вбрання більших розмірів.

Окрім того, якісний одяг не повинен втрачати форму та колір. Дитяче вбрання необхідно прати і спеціальних порошках та кондиціонерах, призначених для прання дитячих речей.

До вибору дитячого взуття також слід поставитися відповідально. Воно, як і одяг, повинне бути виготовлене з натуральних матеріалів, з гнучкою підошвою, яка не ковзається, та міцною п’ятою, яка надійно фіксуватиме стопу в необхідному положенні. Бажано купувати дітям тільки нове взуття, адже з часом воно приймає форму стопи свого власника, яка є індивідуальною для кожної дитини. В результаті вашій дитині в такому взутті ходити буде незручно.

На сайті www.mome.co.il зібрано тільки найкращі товари. Одяг для малюків, іграшки, коляски – все виготовлене з високоякісних матеріалів, вирізняється не лише зручністю у використанні, але й безпекою та модним дизайном.


Інші новини розділу