Найбільш незвичні коляски Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2013 18:22 · Розділ: Цікаві факти

Кожен, хто має дітей, знає, як важливо мати добротну, якісну коляску, в якій і дитині було б зручно, і яку батькам возити було б легко. Мода на коляски з’явилася більше як півтора століття тому, коли королева Вікторія, яка була матір’ю дев’яти дітей, замовила собі пристосування, яке допомогло б їй особисто прогулюватися з дітьми парком. Коляска була незручною та нестійкою, однак вона швидко здобула популярність. Над її удосконаленням почало працювати багато винахідників.

Фото з www.inspirationsbyivy.com
Фото з www.inspirationsbyivy.com

Сьогодні проблеми з вибором коляски навряд чи у когось виникнуть – широкий асортимент сучасних магазинів дозволить цього уникнути.

Так, сьогодні можна знайти безліч магазинів, в яких продаються дитячі товари. Україна намагається не відставати від Європи, щоразу пропонуючи щось нове та оригінальне. Однак якщо вам потрібне щось по-справжньому екзотичне, доведеться добре пошукати.

Приміром, навряд чи у нас знайдеш коляску Tagabikes, яка поєднує в собі функції і коляски, і велосипеда. Така коляска всього за кілька секунд перетворюється в легкий маневрений велосипед, з яким можна ходити за покупками, їздити в метро та просто кататися в парку.

Фото з сайту my.opera.com
Фото з сайту my.opera.com

А ось іще одне творіння американців. Ця коляска була розроблена у 2007 компанією Kid Kustoms, і вона одразу ж потрапила до трійки найдорожчих колясок світу. Своїм зовнішнім виглядом ця коляска нагадує класичну модель автомобіля 1950-х років. Коляску виготовляють на замовлення, і батьки можуть вносити свої корективи у процес виробництва. На корпус коляски можна наносити графічні малюнки, а сидіння обтягують шкірою страуса, ската чи алігатора. Конструкція коляски передбачає встановлення DVD-плеєра та док-станції для iPod. Вирізняється вона високою прохідністю, незважаючи на наявність всього трьох коліс.

Фото з www.stokkexplorystroller.org
Фото з www.stokkexplorystroller.org

Ще одна коляска - Stokke Xplory – виготовлена з урахуванням головних порад психологів, які переконують, ніби дитина в перші роки життя може почуватися безпечно лише тоді, коли її батьки знаходяться поруч. Отож шведи вирішили створити коляску, яка повністю задовольняє цю вимогу: центральна вісь є основою унікального дизайну, по якій вгору і вниз можна переміщати дитяче сидіння. Це відкриває дитині набагато більшу панораму, захищаючи від шкідливих автомобільних вихлопів. Коляску Stokke Xplory також може використовуватися як стільчик для годування.


Інші новини розділу