Додаток до iPhone виміряє розміри чоловічого достоїнства Автор: lesya · Опубліковано: 08.02.2013 23:12 · Розділ: Нові технології

Нещодавно світ побачив новий додаток для iPhone, за допомогою якого всі користувачі чоловічої статі зможуть помірятися розмірами свого чоловічого достоїнства.

Так, у магазинах Apple Store з'явилося нове застосування для iPhone, яке дозволить користувачам пристрою виміряти довжину свого чоловічого достоїнства та порівняти отримані результати з розмірами мешканців інших країн.

Таке нововведення зовсім не настільки безглузде, як може видатися на перший погляд. За даними Американської асоціації сексуального здоров'я, більшість чоловіків не користуються презервативами тільки через те, що не можуть правильно підібрати потрібний їм розмір. Спеціально для них і було розроблено додаток Condom Size.

Для того, щоб зміряти свій дітородний орган, власникам смартфонів пропонують піднести його в ерегованому стані до екрану iPhone. Після цього додаток проведе всі необхідні виміри і порівняє отримані дані з даними інших користувачів додатку, звісно, якщо сам власник наважиться на таке порівняння.

Поки що додаток Condom Size зібрав небагато статистичних даних. Натомість вчені такі дослідження проводять регулярно: нещодавно було опубліковано результати одного з них, згідно із якими найбільші за розмірами статеві органи належать мешканцям Конго - 18 сантиметрів, а ось найменші - американцям - всього 13 сантиметрів.

А ось ще одна цікава історія, пов’язана з iPhone. Сталася вона напередодні нового року. В одному з магазинів США покупцеві не продали iPhone 4, оскільки продавець наполіг на тому, що смартфон чоловікові не підійде, зазначивши, що у нього занадто товсті пальці.

Сталося це в салоні оператора стільникового зв'язку Sprint. Покупець мав намір укласти дворічний контракт з оператором, щоб безкоштовно отримати iPhone 4, однак продавець, назвавши продукцію Apple лайном, порадив тому придбати Samsung Galaxy S III.

Справа в тому, що продавці отримали від начальства наказ всіма силами підвищити продажі пристроїв на базі Android або Windows, оскільки на iPhone наприкінці року було встановлено занадто великі субсидії, невигідні компаніям.

Продавець Sprint сприйняв вказівки начальства буквально. Зрозумівши, що покупець не має наміру міняти свого рішення, продавець заявив, що у того дуже товсті пальці, отож йому потрібно купувати смартфон з екраном більших розмірів, чим надзвичайно обурив покупця.

Джерело: http://24smi.org

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.