Німецький невролог з'ясував, в якій частині мозку ховається зло Автор: lesya · Опубліковано: 08.02.2013 16:08 · Розділ: Наука

В ході науково дослідження, проведеного під керівництвом німецького невролога, було виявлено ту частину мозку, яка відповідає за почуття зла в людини.

Так, невролог із Німеччини в рамках дослідження знайшов ту ділянку головного мозку людини, яка відповідає за зло у вбивць, ґвалтівників та грабіжників. Результати дослідження дозволили вченим поділити всіх злочинців на три групи. Інформація про це з’явилася на сторінках популярного видання Daily Mail.

Наукова робота проводилися під керівництвом Герхарта Рота з Бремена. В результаті дослідники з’ясували, що «область зла» розташована в центральній лобній ділянці, і при застосуванні рентгена відображається у вигляді чорної маси. Відкриття вченому допомогло зробити вивчення поведінки злочинців, засуджених за скоєння насильницьких злочинів.

«Ми показували піддослідним короткі фільми, спостерігаючи за тим, як на ці фільми реагує їхній мозок», - розповів Рот. «Під час перегляду жорстоких моментів їхнє обличчя не виражало жодних емоцій. І в тих ділянках мозку, які відповідають за смуток і співчуття, нічого не відбувалося», - продовжує вчений.

«Однак в передній частині мозку на знімках у всіх піддослідних ми виявили чорноту».

Вчений знайшовобласть
Вчений знайшовобласть

В результаті дослідження Рот дійшов висновку, що в деяких людей може бути вроджена схильність до злочинів. «В окремих осіб проявляється наступна тенденція: зло розвивається в них в міру впливу пухлини, яка тисне на цю ділянку мозку. Після її видалення вони знову стають нормальними», - пояснює Рот, додаючи, що результати проведеного ним дослідження дозволять виявляти антисоціальні схильності у дітей в ранньому віці.

Окрім того, доктор Рот відстоює думку, що двох однакових злочинців не буває. Загалом, він виділяє три групи зловмисників в залежності від мети злого наміру та атмосфери, в якій було скоєно злочин.

Перша група - "психологічно здорові". У контексті даного питання до таких осіб вчений зараховує людей, вихованих в умовах, при яких бити, вбивати і красти - це нормально.

До другої групи належать злочинці з психічними відхиленнями, які спонукають їх бачити загрозу в усьому оточуючому світі.

Третя група злочинців – це «чисті психопати», до яких вчений зарахував багатьох диктаторів, серед них і відомі своєю жорстокістю Гітлер і Сталін.

Джерело: http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.