В Одесі пройде "антикризовий" танго-фестиваль Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.07.2009 16:08 · Розділ: Культура

З 16 по 19 липня в Одесі відбудеться Перший міжнародний фестиваль аргентинського танго «Обійми танго-2009». Організатори фестивалю - відома танцювальна пара, керівники клубу «Аліна», Олександр та Наталія Бевзюк.

За словами Наталії, подружжя давно мріяло організувати щось подібне в Одесі. «Криза не перешкода, адже більш антикризового танцю, ніж танго, неможливо собі уявити!», — сказала вона. "Танго - це рух і танго-фестивалі користуються великою популярністю у всьому світі: Аргентина, США, Ізраїль, країни Євросоюзу, Росія, Україна, — додав Олександр. — «Білі Ночі» в Санкт-Петербурзі, вечори «Мілонгеро» в Москві, «Танго-кемп» в Судаку — це лише деякі з найвідоміших танцювальних форумів.

Пара ставить собі за мету розширити географію аргентинського танго, і запропонувати своє бачення цього свята. А щоб барвисте дійство могло охопити все місто, організатори вирішили провести його на різних майданчиках.

Джерело viknaodessa.od.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?