В німецькому ресторані заборонили користуватися мобільними телефонами Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2013 16:19 · Розділ: Мобільний зв’язок

Якщо ще якихось кілька десятків років тому в світі активно впроваджувалися нові технології, то сьогодні цих технологій в певному сенсі намагаються позбутися. Це стосується в першу чергу стільникових телефонів. Як тільки вони з’явилися, напевне, не було такого місця, де б ними не користувалися щасливі володарі мобільних пристроїв, однак тепер людство намагається хоча б на час втекти від тих перспектив, які дарує використання мобільного зв’язку. Інакше кажучи, людям просто необхідно відпочити та відчути себе якимись трохи відірваними від світу та непідвладними шаленому ритму сучасного життя.

Так, приміром, в одному німецькому ресторані взагалі заборонили користуватися мобільними телефонами. Сталося це Штутгарті, в ресторані Brauns.

Справа в тому, що, за статистикою, в одному лише Штутгарті налічується півмільйона мобільних телефонів. Ними користуються скрізь - в тролейбусах, бібліотеці, навіть за вечерею в ресторані.

За словами директора закладу Андреаса Шліттенхардта, таку заборону було прийнято з метою дозволити відвідувачам закладу насолоджувалися спокоєм увечері, а не вислуховувати дзвінки та пустопорожні балачки оточуючих.

Знак, який забороняє користуватися мобільними телефонами в межах закладу, красується не лише на дверях при вході в ресторан – його можна побачити в меню: «Ми просимо наших гостей не користуватися мобільними телефонами».

За словами керівництва закладу, ця заборона стосується всіх без винятку, не лише відвідувачів, але й персоналу.

Така ініціатива директора BraunS викликала неоднозначну реакцію громадськості та представників ресторанної індустрії. Приміром, співробітники Alte Kanzlei на Шіллерплатці не вбачають в дзвінках по мобільному чогось крамольного.

«Люди повинні бути доступні по телефону. Проте розмова має бути тихою та короткою», - говорять вони.

У відповідь на це представник іншого розважального закладу під назвою Dehoga Даніль Оль підтримав заборону свого колеги, зазначивши, що в тому випадку, якщо були скарги клієнтів, господар просто зобов’язаний сприяти усуненню незручностей та створенню сприятливої атмосфери для відвідувачів свого закладу. Ініціативу підтримав і видавець Gastronomie-Report Віллі Фабер, який вважає міру Шліттенхардта цілком адекватною.

Можливо, якесь раціональне зерно в такій забороні є: людині власнорус важко вимкнути мобільний та залишитися без зв'язку. Та якщо цього вимагає атмосфера закладу, то вимкнути телефон буде значно легше...

Джерело: http://news.siteua.org/

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.