Ще один кінець світу: Планета Х знищить Землю Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2013 13:07 · Розділ: Наука

Світ не може жити без кінця світу… Не встигли вщухнути пристрасті навколо пророкованого індіанцями майя апокаліпсису, як почала з’являтися нова, не менш невтішна інформація, яка, щоправда, має під собою певне наукове підґрунтя. В його основі - моторошні розрахунки американських астрономів і вчених НАСА. За їхніми даними, цього разу причиною апокаліпсису стане зміна полюсів нашої планети, яка повинна статися 14 лютого 2013 року. В цей роковий день люди нічого не помітять – однак новини про землетруси та цунамі, які з’являться слідом за ним, дадуть зрозуміти, що час настав.

Почалося все ще в 1982 році. Тоді спеціалісти НАСА визнали вірогідність існування ще однієї планети сонячної системи, яка регулярно з'являється між Юпітером та Землею раз на 3600 років. Наступного року НАСА запустило IRAS (Інфрачервоний Штучний Супутник), який засік за Сонцем об'єкт величезних розмірів. Планету назвали «Планета Х». Геррі Ніугбауер, провідний співробітник програми IRAS, зазначив: «Небесне тіло, виявлене в напрямку сузір'я Оріона орбітальним телескопом, можливо, має більші розміри, ніж гігант-Юпітер, і воно може бути частиною нашої сонячної системи».

Це тіло рухається в напрямку до Землі. До цього часу вчені достеменно не знають, що це. На сьогоднішній день уряди всіх країн Землі знають про існування цієї таємничої Планети Х, яка наближається до Землі по витягнутій орбіті під кутом 33 градусів до площини Сонячної системи. За окремими даними, члени провідних урядів світу для свого виживання та збереження своєї влади при появі в небі Планети Х будують підземні міста та роблять запаси продуктів харчування в перспективі на багато років вперед.

Як уже зазначалося, нова Планета з'являється в небі регулярно через кожні 3600 років. Шумери називали її Нібіру, греки - Немезідою (Відплата), аккадці – планетою Мардук, в єгиптян вживалася назва Аммон.

Та найгірше настане після 14 лютого. Саме в цей день наша планета проходитиме між планетою Нібіру та Сонцем. Гравітація гігантської планети розплавить ядро Землі, від чого воно здується. Результат - небаченої сили землетруси та наймогутніші цунамі, які прокотяться по всьому світу. Континенти та острови підуть під воду, натомість з-під води винирне дно океанів – з’являться нові острови.

І лише всередині літа 2014 року Планета Х трохи втихомириться. Проте всі нещастя триватимуть близько семи років.

У НАСА, за даними окремих джерел, знають про Планеті Х набагато більше, однак вся інформація старанно приховується - для того, щоб не викликати паніки. За даними національної військової розвідки США, SETI, та ЦРУ, близько двох третин населення Землі загине під час зміни полюсів. Далі голод та хвороби заберуть життя двох третіх тих, хто виживе.

Та найбільше рештки людства постраждають від гамма-випромінювання, що йтиме від Планети Х. Від нього не захистять ні підземні міста, ні свинцеві стіни бомбосховищ. І якщо найбільш моторошні прогнози вчених НАСА стануть реальністю, виживе лише одна сьома частина населення нашої планети.

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.