В середу після обіду жінки виглядають найгірше Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2013 10:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Кім Кардашян в середу (фото з ivona.bigmir.net )
Кім Кардашян в середу (фото з ivona.bigmir.net )

В результаті проведення одного дослідження вчені вирішили з’ясувати, коли жінки виглядають найгірше. Провівши низку опитувань, дослідники виявили, що старішими, ніж є насправді, жінки виглядають після обіду в середу.

Спеціальне дослідження проводилося британськими вченими. Учасниці експерименту зізналися, що саме по середах вони, на їхню думку, виглядають дуже втомленими та старшими, ніж завжди. Причина цьому - бурхливі вихідні та робочий стрес.

Дослідження проводилося на замовлення компанії, яка займається виробництвом кремів для штучної засмаги. Опитування показало, що 12 відсотків учасниць експерименту вважають середу найбільш стресовим днем у тижні. В цей день енергії у них майже не залишається, в той час як робочий стрес досягає піку. 19 відсотків опитаних учасниць експерименту поскаржилися на сильний занепад сил в обід. При цьому, як виявилося, занепад сил та поганий настрій учасниці респонденти долають за допомогою перекусів і солодощів.

Зрозуміло, що найкращим днем у тижні жінки визнали п'ятницю, оскільки прихід п’ятниці сигналізує про швидке настання вихідних.

У даному контексті експерти порадили жінкам знизити інтенсивність недільних вечірок, що допоможе протягом тижня почуватися значно краще. Так, в результаті дослідження виявилося, що в суботу та неділю спиртне вживають 45% респондентів.

Пояснюючи результати дослідження, вчені говорять, що практично кожна жінка отримує свою порцію стресу на роботі. У поєднанні з випитим на вихідних алкоголем та шкідливими перекусами на робочому місці він завдає серйозного удару здоров’ю, що одразу ж відбивається на обличчі.

«На переробку токсинів алкоголю та цукру організму потрібно багато сил, - говорить дослідник Нікола Джосс. - Наслідки вжитого алкоголю можуть відбитися на обличчі через 72 години. Виходить, що випитий в суботу ввечері коктейль зовні проявить себе в середу».

А декілька років тому група британських вчених провела інше, не менш цікаве дослідження, в результаті якого виявилося, що найкращим днем для занять сексом є четвер.

Справа в тому, що саме у четвер людський організм виробляє сексуальні гормони з найвищою активністю. Особливо високий рівень сексуальної активності представників обох статей спостерігався у четвер вранці, коли рівень вироблення тестостерону в чоловіків та естрогену в жінок підвищувався вп’ятеро.

Джерело: http://www.point.ru ivona.bigmir.net

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.