Український студент може стати першим поселенцем на Марсі Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2013 12:58 · Розділ: Наука

Цими днями з’явилася інформація, що український студент на ім’я Дмитро Носов може стати першим поселенцем на Марсі. Так, 22-річний юнак пройшов попередню реєстрацію в проекті під назвою Mars One, в рамках якого вже в 2023 році планується висадка землян на Марс.

На даний час Дмитро Носов, який є уродженцем міста Бердичів Житомирської області, є студентом Національного авіаційного університету, вчиться він на інженера-механіка з обслуговування наземної техніки аеропортів. Хлопець розповів, що вірить у те, ніби цей проект отримає незалежну фінансову підтримку, саме тому й написав заявку на участь у ньому, сподіваючись через декілька років полетить на Марс.

«Я просто зайшов на їхній сайт, і знайшов там email проект. Я вирішив написати своє портфоліо учня, попросивши, щоб мені присилали нову інформацію про проект. Також я написав, що у випадку, якщо знадобиться моя допомога, я готовий допомогти», - розповів Носов. У відповідь на прохання та пропозицію молодого чоловіка керівник медичного спрямування проекту Норберт Крафт зазначив, що український студент - один із найбільш потенційних кандидатів на участь у проекті Mars One.

За його словами, відбір для участі в зазначеному проекті відбуватиметься в чотири етапи, одна з основних вимог - кандидати повинні бути повністю здоровими.

За результатами останнього етапу до участі в проекті Mars One допустять шість груп кандидатів, кожна з яких складатиметься з чотирьох осіб - двох чоловіків та двох жінок. Цих людей протягом довгих восьми років готуватимуть до польоту та життя на Марсі. З них щонайменше четверо найстійкіших будуть допущені до самого польоту.

Зауважимо також, що сучасна марсіанська атмосфера приблизно в 100 разів рідша, ніж земна, однак вчені переконані, що в давнину вона була набагато щільнішою, в результаті чого клімат на планеті був набагато м’якшим.

Цей голландський проект викликав неоднозначну реакцію в суспільстві. В рамках проекту планується організувати першу людську колонію на Марсі. Однак вся неоднозначність проекту в тому, що колоністи, які через 10 років полетять на Марс, назад не повернуться, адже поки що це неможливо. Передбачається, що після 2023 року кожного року на Червону планету відправлятимуть землян, отож уже через п’ять років чисельність колонії досягне 20 осіб. Життя землян-марсіан транслюватимуть в реаліті-шоу. Однак ніяких гарантій того, що люди зможуть жити на Марсі, ніхто не дає.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.