"Цифрове вікно" перетворює кожен автомобіль, що проїжджає мимо, на BMW i3 або i8 Автор: lesya · Опубліковано: 05.02.2013 12:04 · Розділ: Авто-мото

Вже зовсім скоро на ринок повинні вийти довгоочікувані моделі BMW i-серії. Напередодні виходу своїх новинок компанія вирішила привернути увагу споживачів за допомогою цікавої та оригінальної реклами. В рамках рекламного проекту у Нью-Йорку, неподалік перехрестя 42-ї та 6-ї вулиць, було встановлено спеціальне цифрове «вікно», основна особливість якого в тому, що воно здатне перетворити кожен автомобіль, який повз нього проїжджає, в новий автомобіль BMW i3 або BMW i8. Автомобілі BMW i-серії повинні надійти в масовий продаж вже до кінця цього року, отож компанія всіляко намагається привернути увагу потенційних покупців до повністю електричної моделі BMW i3 та гібридної моделі BMW i8, які є виразником сукупних поглядів компанії на те, яким має бути сучасний автомобіль.

Що ж стосується реклами, то цифрове «вікно» отримало назву «BMW i window». Воно являє собою дисплей величезних розмірів, який за допомогою низки камер і технологій розпізнавання руху виявляє автомобілі, що проїжджають повз нього.

В залежності від габаритів реального автомобіля система замінює його зображення синтезованим зображенням моделі i3 або i8.

Окрім того, система оснащена спеціальною програмою, яка в режимі реального часу підраховує кількість грошей, які заощадили б водії автомобілів, якщо б перейшли на електричний або гібридний автомобіль. Також вікно показує, наскільки знизиться кількість викидів вуглекислого газу, викинутого автомобілями в навколишнє середовище, в разі переходу на нові, екологічні авто.

Зауважимо також, що майбутня модель BMW i8 має спортивні обриси, які простежуються практично в усіх автомобілях німецького виробника. Гібридна схема, яка складається з потужного електродвигуна та двигуна внутрішнього згорання, дозволяє зменшити кількість витрат пального до 2,7 літра на 100 кілометрів. При цьому час розгону BMW i8 від 0 до швидкості в 100 км/год складає всього 5 секунд. Що ж стосується іншої моделі - BMW i3 – то це купе стане першим повністю електричним автомобілем, який випускатиметься компанією BMW серійно. Одного заряду акумуляторних батарей вистачить для того, щоб подолати відстань в 160-170 кілометрів. Більше того, окрім основного набору акумуляторних батарей на автомобіль BMW i3 можна буде встановити додатковий набір, який дозволить проїхати без зупинок набагато довший відрізок шляху.

Окрім екологічної системи пересування, компанія BMW може порадувати захисників природи тим, що 25 відсотків усіх пластикових виробів, використаних у внутрішній і зовнішній обробці автомобіля, виготовлені з пластику вторинної переробки. На додачу, вже в цьому році весь завод компанії у Лейпцигу планують перевести на енергію, отриману з екологічно чистих джерел відновлюваної енергії.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.