4 способи заробити в Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 04.02.2013 22:14 · Розділ: Суспільство

Фото з stolytsa.com.ua
Фото з stolytsa.com.ua

З розвитком та поширенням Інтернету стрімко зростає кількість тих, хто хоче використати Мережу з метою заробітку. Інтернет - ресурси та сторінки рясніють різними пропозиціями, які відкривають привабливі способи заробітку в Інтернеті.

Насправді способів заробити в Інтернеті є чимало. Одним із найпоширеніших є відкриття власних сайтів або ж блогів, які дозволяють заробити на контекстній рекламі. Ви просто відкриваєте свій ресурс та розміщуєте на ньому блоки з рекламою. Однак тут є одне але: необхідно, щоб ваш сайт мав постійних відвідувачів, при чому чим більше їх буде, тим більше ви заробите. А над цим слід добре попрацювати.

На другому місці за популярністю заробітку в Інтернеті розташувалася партнерская программа. Вона, як випливає із назви, передбачає співпрацю з іншими ресурсами. Це своєрідна форма рекламної активності, мета якої – збільшення рівня продажів. Працює вона наступним чином: якийсь Інтернет магазин або ж сервіс роздає своїм партнерам посилання та банери для залучення нових покупців. Що з цього мають сайти-партнери? Все просто – відсоток від продажів товарів тим користувачам, які перейшли за посиланням, розміщеним на вашому сайті.

До речі, цей спосіб заробітку дозволяє заробляти не лише тим, у кого є власні сайти, а й усім іншим користувачам Інтернету. Справа в тому, що майже у кожного нас є своя сторінка в тій чи іншій соціальній мережі, і саме вони, ці мережі, можуть стати простором для розповсюдження посилань. Єдиний вид реклами, який забороняє партнерська програма, - це спам.

Заробити в Інтернеті можна і за допомогою біржі посилань, але цей вид заробітку доступний лише тим, хто має свій власний сайт, при чому він повинен функціонувати в мережі не менше 6 місяців, та мати кілька важливих показників. На цій біржі інші власники сайтів купують посилання з вашого сайту для того, щоб підняти власні показники.

І, нарешті, гарно заробити дозволяє і тизерна реклама, суть якої криється в приверненні уваги користувачів за допомогою цікавих, часом провокуючих, картинок. Вона найбільше підходить для розважальних сайтів, які містять цікаву інформацію, смішні картинки тощо. Ваш заробіток також залежатиме від кількості користувачів, які перейдуть за тизерним посиланням. Найкраще рекламні блоки розмістити впереміш зі звичними для сайту зображеннями – так імовірність того, що користувач перейде за посиланням, суттєво збільшиться.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.