Концерну Peugeot заборонили звільняти співробітників Автор: lesya · Опубліковано: 04.02.2013 19:05 · Розділ: Авто-мото

Фото з www.peugeot-citroen.com.ua
Фото з www.peugeot-citroen.com.ua

Цими днями французький апеляційний суд прийняв рішення, згідно із яким автомобільному концерну Peugeot заборонили звільняти з роботи своїх працівників. Згідно із рішенням суду, компанії доведеться призупинити програму реструктуризації PSA Peugeot Citroen, в рамках якої у зв’язку з закриттям одного заводу в Ольне-су-Буа та скорочення виробництва на заводі в Ренне планувалося звільнення восьми тисяч співробітників.

Справа в тому, що концерн планував не зовсім законним шляхом звільнити близько трьох тисяч співробітників дочірньої компанії-виробника автокомпонентів Faurecia. Автомобільний альянс повинен був запропонувати працівникам Faurecia інші варіанти, які б дозволили обійтися без скорочень. Однак цього зроблено не було.

Рішення про реструктуризацію викликало обурення з боку уряду. Франсуа Олланд зазначив, що «держава цього так просто не залишить».

Нагадаємо, що компанія Faurecia виробляє не лише запчасти пежо, але й замається виробництвом компонентів для таких автомобільних компаній, як Volkswagen, Ford, Nissan, Mitsubishi. При цьому автогіганту PSA Peugeot Citroen належить 57% акцій Faurecia.

Від своїх намірів концерн відступати не збирається – незважаючи на рішення суду, на даний час у даному напрямі тривають переговори з профспілками


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.