Жінки водять автомобілі безпечніше, ніж чоловіки Автор: lesya · Опубліковано: 04.02.2013 11:17 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно британські спеціалісти провели чергове дослідження, яке викликало хвилю неоднозначних емоцій та реакцій у користувачів Інтернету. Цього разу британці вирішили з’ясувати, хто ж все-таки краще водить автомобіль: чоловіки чи жінки.

В рамках дослідження спеціалісти британської страхової компанії провели аналіз більше 400 000 аварій, які сталися протягом останніх п’яти років. В результаті фахівці з’ясували, що жінки водять автомобілі набагато безпечніше від чоловіків.

Справа в тому, що аварії, які стаються по вині представниць прекрасної статі, кардинально відрізняються від аварій, учасниками яких є водії-чоловіки. Жінки, як показують результати дослідження, більше схильні до скоєння незначних ДТП, тоді як чоловіки частіше стають винуватцями аварій з тяжкими наслідками.

Так, «типово жіночими» аваріями, за твердженням фахівців, є зіткнення на парковках, в’їзди в будинки або автомобілі, які не рухаються, а стоять на місці, аварії під час їзди заднім ходом та під час виїзду з другорядної дороги на головну.

Жінки за кермом часто призводять до зіткнень при розворотах.

Натомість чоловіки набагато частіше потрапляють в аварії з лобовими зіткненнями, наїздом на мотоциклістів, пішоходів і тварин, ударами об відбійник; водії-чоловіки частіше падають з мостів, і їм тяжче даються переїзди з однієї смуги в іншу.

Зрозуміло, що результати дослідження британців обурили чоловічу частину користувачів. Вони одразу ж почали пригадувати, що це дослідження «британських вчених», а ті, як відомо, не вирізняються науковим підходом у своїх роботах, а останні не мають під собою якогось цільового спрямування. Та як би там не було, чоловікам доведеться погодитися з тим, що жінки набагато рідше забирають чиєсь життя в автомобільних аваріях.

А ось у Росії до проблем аварійності на дорогах вирішили підійти досить-таки нестандартним способом – за допомогою звернулися до священиків.

Так, декілька днів тому співробітники Нижегородської дорожньої інспекції попросили церкву освятити міст, на якому трапляється велика кількість аварій з тяжкими наслідками. За твердженням експертів, цей захід стане першим досвідом залучення священиків до попередження дорожньо-транспортних пригод.

Повідомляється, що освятити планують міст, який з’єднує два береги Оки в Нижньому Новгороді. Минулого року тут сталося 22 ДТП, в яких всього загинуло вісім осіб. За словами організаторів заходу, освячення мосту допоможе знизити аварійність.

Джерело: http://www.autonews.ru/a

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.