Дизайнери запропонували чоловікам носити колготки Автор: lesya · Опубліковано: 01.02.2013 16:23 · Розділ: Життя

Відомо, що мода – річ тонка та мінлива, а тим, хто хоче строго слідувати всім її примхам, іноді доводиться нелегко. Уявіть собі, для прикладу, чоловіка у щільно облягаючих мегінсах, які є аналогом жіночих легінсів. Видовище не для осіб зі слабкими нервами, погодьтеся. Та ще не встиг цей предмет чоловічого гардеробу зміцнити свої позиції серед модників, як дизайнери представили новий нестандартний предмет одягу - чоловічі колготки.

Чоловічі колготки від італійського бренду Emilio Cavallini прикрашені орнаментом із шотландських ромбів, а також принтами у вигляді колючого дроту, точок та елементів кросворду.

І хоча випуск колготок для чоловіків виглядає по справжньому дивно, у цьому, за словами експертів, є певний сенс. Так, у контексті того, що в наш час грані між статями дедалі більше стираються, така тенденція виглядає доволі прийнятною. Так, сьогодні деякі юнаки воліють обиратися так, як представниці прекрасної статі (виразником їхніх поглядів став австралійська модель Андрій Пежич), тоді як дівчата одягаються, як чоловіки (це яскраво видно на прикладі Саскії де Брау і Кейсі Леглер.

Чоловіки відбирають у жінок колготки (фото з fashionnotes.ru)
Чоловіки відбирають у жінок колготки (фото з fashionnotes.ru)

Насправді ж не все так страшно, як може видатися на перший погляд: чоловічі колготки є всього лише різновидом чоловічої нижньої білизни, сучасним дизайнерським варіантом кальсон, у яких з’явилися ступні та веселі барвисті орнаменти.

Щоправда, дизайнери пропонують модникам носити чоловічі колготки з принтами у комбінації з шортами або ж одягати їх під рвані джинси. Та все ж найбільш прийнятний варіант - носити колготки під будь-які штани в якості теплої альтернативи шкарпеткам.

До речі, творець цього унікального одягу дизайнер Emilio Cavallini Ліза Кавалліні зізналася, що варіант носіння колготок під штани надзвичайно сподобався чоловічій клієнтурі бренду. Так, чоловікам подобається, коли барвисті принти на колготках грайливо визирають в проміжку між штанами та взуттям.

Та чоловічі колготки – це ще нічого у порівнянні з дизайнерськими пропозиціями окремих творців моди. Так, якщо взяти до уваги тенденції та стиль Ріка Оуенса, який пропагує носіння чоловічих туфель на шпильці, або Марка Джейкобса, який вважає, що чоловіки спокійно можуть носити мереживні плаття, колготки мають право зайняти своє місце у світі сучасної моди.

Джерело: http://www.mignews.com

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.