Скоро стартує серійний випуск літаючих автомобілів Автор: lesya · Опубліковано: 01.02.2013 11:53 · Розділ: Авто-мото

Автомобілі скоро злетять у небо (фото з www.dailymail.co.uk)
Автомобілі скоро злетять у небо (фото з www.dailymail.co.uk)

Так, як колись людство не могло собі уявити, що прийде час, коли люди зможуть на гігантських великих машинах підніматися в небо, всього кілька років тому ми ні за що б не повірили в недалеку появу літаючих автомобілів. А дарма: недавно з’явилася інформація, в якій повідомляється, що перший літаючий автомобіль побачить світ вже в наступному році.

Розробкою першого в історії літаючого автомобіля займався винахідник Пол Моллер. Недавно він знайшов партнера, який готовий інвестувати 80 мільйонів доларів у його проект. Завдяки тісній співпраці Пола з невідомим інвестором випуск літаючих автомобілів Skycar розпочнеться вже зовсім скоро.

На свій дивовижний задум Моллер витратив більше як півжиття. Розробка проекту літаючого автомобіля тривала близько п’ятдесяти років. Однак всі спроби закінчувалися невдачею. Втомлені занадто довгим очікуванням, у 2009 році інвестори пред’явили Полу звинувачення у шахрайстві. Компанія винахідника Moller International збанкрутувала, після чого в ідею про серійний випуск SkyCar майже ніхто вірив.

Проте через деякий час Моллер об'єднався з компанією Athena Technologies, після чого швидкими темпами розпочалася підготовка до серійного виробництва літаючих автомобілів. За окремими даними, для початку виробництва автомобілів з вертикальним зльотом чи посадкою компанія планує витратити 480 мільйонів доларів. а саме виробництво може початися вже в наступному 2014 році.

Крім того, відзначимо, що до даного проекту досить великий інтерес проявляє Китай, який пропонує розмістити завод по виробництву літаючих автомобілів на своїй території.

У даному контексті зазначимо, що сама ідея схрестити автомобіль з аеротранспортом з’явилася вже досить давно,однак ще ніколи вона не була так близько до реалізації. Вперше про це мову завів російський інженер Володимир Валеріанович Татаринов у 1906. Всього через кілька років він представив світові два прототипи - автомобілі біплани.

У 1916 році американець Глен Кертіс створив щось подібне, однак через нестачу коштів прототипи так і залишалися прототипами.

З новою силою інтерес до «літакомобілів» проснувся напередодні Другої світової – сталося це в Німеччині. Потім проектом зацікавилися через кілька років після війни, коли державам необхідно було відновлювати свої господарства.

Тепер же є всі шанси думати, що у Пола все вийде, і його довгоочікуваний «літакомобіль» скоро злетить у небо.

Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.