Мільярдери таємно фінансують організації, які заперечують глобальне потепління Автор: lesya · Опубліковано: 01.02.2013 09:13 · Розділ: Екологія

Мільярдерам невигідне глобальне потепління
Мільярдерам невигідне глобальне потепління

Нещодавно в зарубіжних ЗМІ з’явилася інформація, яка в негативному ракурсі висвітлює діяльність багатьох організацій, що спекулюють на глобальних змінах клімату. За даними Independent, одна відома організація, яка гарантує анонімність своїх спонсорів-мільярдерів, виявилася активним учасником руху, спрямованого на спростування загрози глобального потепління.

Так, за твердженням журналіста Стіва Коннора, організація The Donors Trust разом з об’єднанням Donors Capital Fund, зареєстрованим в Александрії (штат Вірджинія), витрачає мільйони доларів на спроби посіяти сумніви в кліматичних змінах. Та що найважливіше: імена спонсорів та той факт, що вони підтримують компрометуючі зв’язки з "індустрією викопного палива", тримаються в суворій таємниці.

Проте найцікавішим вдалося виявити, що компанія Donors побічно спонсорується американським мільярдером Чарльзом Кохом, який разом зі своїм братом Девідом є власником мажоритарного пакету Koch Industries - великого нафтогазового конгломерату, розташованого в Канзасі. Сума в кілька мільйонів доларів надійшла на рахунок Donors від організації Knowledge and Progress Fund, яка, за твердженням журналістів, управляється сім'єю Кох, не афішуючи зв'язків із нею.

За твердженням деяких оглядачів, те, що багаті спонсори фінансують так званий «кліматичний скептицизм», дедалі більше обростає таємницями. За підрахунками соціолога Роберта Брулле, протягом останніх десяти років організації, які спростовують гіпотезу змін клімату, отримали близько 500 мільйонів доларів пожертвувань, здебільшого від анонімних спонсорів. І ці пожертвування здійснювалися, як правило, через посередників.

У даному контексті зазначимо, що дискусії навколо глобального потепління тривають вже досить давно. За твердженням учених, кожного року температура на Землі підвищується. Стається це тому, що у зв’язку з викидами різних речовин у повітря, а зокрема вуглекислого газу, озоновий шар нашої планети стає тоншим. Опираючись на невтішні результати багатьох досліджень, спеціалісти радять кожному з нас замислитися над екологічною ситуацією, яка склалася на нашій планеті.

З’являються нові екологічні розробки, екологічні проекти будівель та авто, однак все це шкодить бізнесу великих нафтових магнатів, і не тільки їм. Результат – вони намагаються перетворити проблему глобального потепління в нісенітницю.

Джерело: http://inopressa.ru/

Інші новини розділу