Країни, в яких можна недорого та гарно відпочити Автор: lesya · Опубліковано: 31.01.2013 22:08 · Розділ: Природа

Коли заходить мова про відпочинок, багато хто задумується над тим, де б гарно провести час, заощадивши при цьому гроші. І ця економія стосується не лише проживання та проїзду, але й розкладу подорожей. Адже заощадити можна шляхом відвідування визначних пам’яток в період міжсезоння. Так, влітку клімат В'єтнаму не такий вже й дощовий, та й навіть Кейптаун в Південній Африці дешевший, ніж влітку в Північній півкулі. Отож куди вирушити в міжсезоння?

1. Латвія. Столиця Латвії Рига приваблює, насамперед, своїм старовинним кварталом. Мандрівка сюди обійдеться дорожче, ніж в інші міста Східної Європи, проте якщо ви хочете знати, як виглядає Північна Європа, - вам саме сюди. І хоча зимовим відвідувачам доведеться долати снігові замети та низьку температуру, все це з легкістю компенсують класичні зимові виді спорту, такі як спуск на бобслейній трасі світового рівня, розташований неподалік Риги, або ж мандрівка на санях чи собачій упряжці по сільській місцевості. В Латвії взимку доволі холодно, але не настільки, щоб відмовляти собі в насолоді, яку подарує відпочинок у цій країні.

В'єтнам
В'єтнам

2. Гамбія. Ця невеличка західноафриканська країна розташована посередині Сенегалу. Окрім незрівнянних пляжів, країна славиться низкою культурних пам'яток, а також чудовою дикою природою. Більшість мандрівників відвідують цю країну в прохолодний та сухий сезон, який триває з листопада до квітня або травня. Проте й літо, спекотне та вологе, не таке вже й нестерпне. Приміром, можна відвідати заповідник Макасуту, незаймані ліси, подивитися на бабуїнів, шимпанзе та, якщо появиться бажання, на величезних крокодилів.

3. В'єтнам. Протягом тривалого часу ця країна приваблювала піших туристів та мандрівників, які бажали зекономити. Вони заповнювали пляжі, міста та історичні місця країни під час сухого сезону, який триває від листопада до березня. В дощові та спекотні весняні й літні сезони ця країна – досить бюджетний варіант відпочинку. В цей період проходять зливи, дощі та бурі, однак найчастіше тривають вони недовго, всього півгодини, залишаючи решту дня теплим та сонячним.

Щоправда, в таких місцях, як дельта річки Меконг, існує загроза повені, однак дощі тут ніколи не були серйозною перешкодою. У зв’язку з інфляцією, В'єтнам тепер навряд чи назвеш дешевим місцем, проте в період міжсезоння тут ще можна насолодитися низькими цінами.

Джерело: http://www.facepla.net

Інші новини розділу