6 країн, в яких вбивають гомосексуалістів Автор: lesya · Опубліковано: 31.01.2013 14:08 · Розділ: Суспільство

Сьогодні у світлі боротьби гомосексуалістів за свої права особливо жорсткими виглядають закони деяких держав, спрямовані на заборону одностатевих стосунків. І якщо в країнах західної Європи та США гомосексуалісти дійшли до того, що вимагають рівних прав зі звичними громадянами, в деяких країнах за такі стосунки передбачене суворе покарання.


1. Судан. За одностатеві стосунки в цій країні загрожує покарання у вигляді п'яти років в'язниці, а в окремих випадках і смертної кари. Більше того, норми шаріату передбачають покарання навіть за те, що чоловік одягне на себе жіноче вбрання. Одного разу тут було засуджено 19 чоловіків за участь у вечірці з переодяганням. Все обійшлося штрафом та ударами батогом, проте якби стало відомо, що хлопці вступали в одностатеві стосунки, їм би загрожувала смертна кара.

2. Танзанія. В цій країні за одностатеві стосунки загрожує довічне ув’язнення. Гостро відреагувала влада країни на заяву британського прем’єра Девіда Кемерона про те, що Танзанії відмовлять у наданні грошової допомоги в разі відмови узаконити одностатеві стосунки. Однак влада країни відмовилася від допомоги.

3. Барбадос. За одностатеві стосунки тут також карають довічним ув’язненням. Більше того, сюди заказано появлятися навіть іноземним мандрівникам-гомосексуалістам. Їх попереджають, що в разі прояву їхніх нахилів, їм загрожує не лише побутове насильство, але й суворе кримінальне покарання.

4. В Саудівській Аравії за гомосексуалізм карають смертною карою. У 2000 році тут стратили трьох чоловіків за звинуваченням у содомії, після чого країна потрапила до списку держав, заборонених для в’їзду гомосексуалістам.

5. В ОАЕ геїв та лесбіянок також карають смертною карою. Відомий випадок, коли двох лесбіянок за публічні поцілунки тут запроторили до в’язниці, потім відправили з країни. Їхнє щастя, що одна з закоханих була болгаркою, інша приїхала з Лівану. Та якщо б вони були громадянками ОАЕ, то позбулися б своєї голови.

6. В Ірані гомосексуалістам також доводиться непереливки – за прояви нетрадиційної орієнтації можна розпрощатися з життям. Одною з найгучніших подій стала страта двох неповнолітніх юнаків - Махмуда Асгарі і Аяза Мархоні, яких звинуватили в одностатевих взаєминах. Юнаків стратили, незважаючи на вимоги багатьох іноземних держав пом’якшити покарання. Влада країни вважає гомосексуалізм «проявом аморальності та хворобою».

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.