Трирічний британський хлопчик став членом "товариства геніїв" Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2013 22:05 · Розділ: Суспільство

Цими днями у Британії трирічний малюк став членом міжнародного «товариства геніїв», яке об’єднує найрозумніших людей світу. Хлопчик на ім’я Шервін Шарабі, мешканець міста Барнслі, що в графстві Південний Йоркшир, був занесений до складу товариства під назвою Mensa, яке налічує близько 22 000 членів. Інформація про це з’явилася на сторінках Sky News.

Перед тим, як стати членом товариства, хлопчик пройшов IQ-тестування. Його результат склав 136 балів. При цьому, за твердженням фахівців, середній показник для дорослої людини складав 100 балів. Ті, хто проходить тест на перевірку рівня інтелекту з результатом в 130 балів, вважаються особливо обдарованими людьми.

Що ж стосується новоспеченого генія, то Шервін почав розмовляти в 10 місяців. Коли хлопчикові було всього 20 місяців, він навчився висловлювати свої думки складними реченнями. А в свої три роки він вже вміє рахувати до 200, може назвати будь-яку державу на карті та показати її прапор.

«Він напрочуд ерудований, знає буквально все, - розповіла мати хлопчика 36-річна Аманда Шарабі, яка колись працювала вчителькою. - Він дивиться не дитячі передачі, а випуски новин. При цьому я сама ніколи не змушувала його вчити що-небудь. Він сам всім цікавиться, підходить і розпитує».

За словами спеціалістів, такий високий рівень інтелекту в настільки юному віці зустрічається вкрай рідко. Так, в цілій Великобританії налічується близько 22 тисяч членів товариства геніїв Mensa, і лише близько 100 з них не досягли десятирічного віку.

Незважаючи на свої здібності і такий високий рівень інтелекту, з рекордсменами-вундеркіндами Шервіну Шарабі зрівнятися поки що не вдалося. Так, влітку 2011 року трирічна Саффрон Пледжер пройшла IQ-тест зі ще вищим результатом - 140 балів. Схоже на те, що таке інтелектуальне обдарування дісталося дівчинці по спадковості – її батько вісім разів ставав переможцем британської телевікторини.

Однак і їй не судилося стати першою серед юних інтелектуалів - в 2009 році членом товариства стала Еліз Тан Робертс з Лондона, яка у віці майже двох з половиною років склала IQ-тест на 156 балів.

Зауважимо також, що всього товариство Mensa входить більше 110 тисяч осіб з майже 100 країн світу. Найбільше представництво організації розташоване у США - більше 56 тисяч членів. Великобританія опинилася на другому місці.

Джерело: http://www.segodnya.ua

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.