Японський ресторан частує відвідувачів стравами з бруду Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2013 19:49 · Розділ: Події у світі

Для всіх нас азіатська кухня асоціюється з чимось вкрай оригінальним та незвичним. Тут часто готують страви з таких продуктів, які, мабуть, середньостатистичний європеєць й до рота не взяв би. І Японія тут не стала винятком – вона продовжує дивувати приїжджих вишуканою кухнею. Однак є один ресторан, який спантеличує, напевне, не лише представників інших культур, але й самих японців. Цей заклад працює в Токіо, а його назва - Ne Quittez Pas – має французьке звучання. Ресторан пропонує своїм відвідувачам скуштувати страви з бруду.

Так, серед найпопулярніших страв в меню Ne Quittez Pas - суп з картопляного крохмалю та бруду, салат із соусом з бруду, заливне з брудом, різотто з морським окунем в бруді, запіканка з бруду та навіть морозиво з бруду. Такий обід виглядає, м’яко кажучи, дивним та неїстівним, правда? Та відвідувачі не скаржаться. Більше того, вони називають страви смачними та божественними. Щоправда, за зізнанням кухарів закладу, вони використовують не звичайний бруд, а спеціальну суміш вулканічного попелу, перемелених пальмових волокон та кави.

Бруд навіть має свою назву - Kuro Tsuchi. Знайти його можна теж не всюди - його привозять з району Канто. За словами Саекі Торії, представника компанії-виробника бруду Protoleaf, ця суміш містить безліч корисних бактерій та мінералів. Більше того, вона – природного походження, отож не становить анінайменшої загрози людському організмові.

Та незважаючи на те, що страви знайшли своїх прихильників серед мешканців столиці Японії, є й такі, які виступили з різкою критикою екстремальних гурманів. Так, приміром, американські дієтологи до харчового авангардизму японських кухарів поставилися з крайньою недовірою: «Бруд не входить до переліку необхідних людині речовин, - говорить дієтолог Ребекка Скрітчфілд з Вашингтона. – У Protoleaf говорять, що їхній бруд безпечний, та чи це дійсно так в американському розумінні? Цього ми знати не можемо, оскільки не знаємо, що в ньому».

І справді, теоретично не можна виключати ймовірність того, що в багнюці міститимуться токсини, скло або камені. А використання бруду для приготування страв може виявитися простим маркетинговим трюком. «Я гадаю, що це звичайнісінький виверт, - говорить Скрітчфілд. - Корисні бактерії можна отримати з йогурту, а мінерали - з фруктів, овочів і молочних продуктів».

Статью подготовило: бюро переводов киев, качественный контент для сайтов.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу