Чоловіків попросили покинути борт літака - вони важили забагато Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2013 17:49 · Розділ: Авто-мото

Чоловіків не пускатимуть в літаки (фото з vgolos.com.ua)
Чоловіків не пускатимуть в літаки (фото з vgolos.com.ua)

Досить цікавий випадок стався цими днями з пасажирами британської авіакомпанії EasyJet, які летіли з Ліверпуля в Женеву. Екіпаж літака попросив чотирьох чоловіків покинути салон у зв’язку з тим, що літак не зміг би безпечно здійснити переліт, якщо б пасажири не вийшли. Добровольців заледве вдалося знайти, та й то лише після того, як інші пасажири зібрали їм по 100 фунтів компенсації кожному. Компенсацію в 100 фунтів висадженим чоловікам виплатила й авіакомпанія.

Туристів висадили через те, що літак був перевантажений. Справа в тому, що зі 154 пасажирів лайнера 135 були чоловіками. Зазвичай жінок та чоловіків на кожному рейсі порівну, пояснили представники компанії. Згідно з умовами компанії, стандартна норма ваги чоловіка перевищує норму жіночої на кілька кілограмів. І оскільки чоловіків було значно більше, ніж завжди, екіпаж побоявся піднімати літак у повітря. Представники EasyJet також пояснили, що причиною перевантаження літака стали не лише пасажири-чоловіки, але й тяжчий багаж, повідомляє The Sun. Так, значна кількість туристів прямувала на гірськолижні курорти Швейцарії, отож вони везли з собою важке спортивне спорядження.

Після того, як командир екіпажу оголосив, що літак перевантажений, бажаючих покинути борт лайнера не знайшлося. Тоді командир пообіцяв, що компанія виплатить компенсацію в розмірі 100 фунтів кожному, хто зголоситься вийти. Проте ніхто не бажав відкладати довгоочікуваний відпочинок. І лише після того, як пасажири погодилися зібрати ще таку суму для тих, хто залишиться, знайшлися добровольці.

У даному контексті зауважимо, що згідно з європейськими стандартами авіабезпеки, середня вага пасажира-чоловіка не повинна перевищувати 88 кілограмів, жінки - 70 кілограмів, а дитини - 35 кілограмів. Різниця між допустимою вагою жінки та максимальною нормою ваги для чоловіка становить цілих 18 кілограмів, отож не дивно, що літак EasyJet виявився перевантажений.

Зазначимо, що російські компанії, приміром, у даному плані більш лояльні до ваги пасажирів. Та якщо заглибитися у підрахунки, то стає зрозуміло, що це не зовсім так. В РФ середня вага пасажира разом з багажем не повинна перевищувати 105-110 кілограмів. При цьому безкоштовно можна провезти багаж вагою до 23 кілограмів, який займатиме одне місце, та 10 кілограмів ручної поклажі. Отож виходить, що максимальна вага пасажирів незалежно від статі не повинна перевищувати 77 кілограмів. І оскільки далеко не всі туристи беруть з собою в політ багато речей, до ваги мандрівників російські авіакомпанії, як правило, не придираються.

Джерело: http://gazetasng.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.