У Лондоні відкрили публічний дім для божевільних Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2013 00:10 · Розділ: Розваги

Цими днями у Лондоні розпочав роботу перший в країні публічний дім, який обслуговуватиме людей з нездоровою психікою та обмеженими можливостями. При цьому дозвіл на відкриття закладу дала влада міста.

Справа в тому, що, як вважають прихильники цього рішення, сучасне суспільство повинне усвідомити, що і в людей, які страждають від різного роду фізіологічних відхилень, є сексуальні потреби, які необхідно своєчасно задовольняти. Якщо ж такої можливості у них у повсякденному житті нема, то на допомогу прийде персонал нового публічного дому. За словами господині борделю Беккі Адамс, клієнтами її закладу в першу чергу стануть аутисти, покалічені військовослужбовці та інші громадяни, які стикаються з певними труднощами в пошуку партнерів для сексу. На даний час Беккі активно шукає співробітниць для свого дещо дивного закладу.

Як відомо, на Заході лікарі вважають, ніби люди, які стали інвалідами, навіть частково паралізованими, не повинні ставити хрест на сексуальному житті, адже вони здатні відчувати сексуальну насолоду не менше, ніж решта здорових людей.

До речі, публічний дім для людей з психічними проблемами – далеко не найбільш дивний серед аналогічних закладів, хоча він є одним з небагатьох, який переслідує в дечому навіть благородну (якщо це слово можна вжити у поєднанні з проституцією) мету.

БордельЗоряний
БордельЗоряний

Приміром, у Чехії працює публічний дім, у якому клієнтів обслуговують безкоштовно. Все, що від них вимагається, це дозвіл на те, щоб статевий акт знімали на камеру. А потім його транслюють особам, які отримують задоволення від споглядання еротичних та порнографічних сцен. За все платять глядачі.

А в штаті Невада незабаром планують відкрити інопланетний публічний дім, який обслуговуватиме фанатів інопланетної тематики. Персонал борделю буде одягнений у костюми «зелених чоловічків», часом безстатевих, а найвідвертіші частини жіночого тіла повій планують зафарбувати в зелений колір.

І, нарешті, бордель «Зоряні Воїни», відкритий у Лос-Анджелесі, пропонує зайнятися сексом з персонажами знаменитого фільму. Окрім звичайних послуг, пропонованих публічним домом, тут можна подивитися пародії танцівниць, різні тематичні вистави, пов’язані з фільмом, а також віддатися сексуальним фантазіям, в центрі яких – знаменита принцеса Лея.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru http://www.molomo.ru

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.