Економічна криза позначилася на діяльності юридичних компаній в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2013 19:59 · Розділ: Економіка

Фото з www.vectorgroup.com.ua
Фото з www.vectorgroup.com.ua

В умовах світової економічної кризи юридичним компаніям довелося дещо змінити звичний напрям роботи, прилаштувати його до мінливих потреб суспільства, продиктованих часом та умовами сучасної фінансово-економічної ситуації. І вітчизняним юридичним компаніям вдалося подолати цю проблему з найменшими втратами: більшості юридичних компаній вдалося уникнути скорочення штатів. Натомість всі сили було спрямовано на зміну юридичних практик.

Беручи до уваги зниження рівня попиту на послуги в сфері нерухомості, оподаткування, корпоративного та банківського права, компанії скоротили надання послуг у цьому напрямку. І хоча такий крок повинен був призвести до втрати робочих місць багатьма співробітниками юридичних фірм, цього не сталося. На допомогу прийшла термінова перекваліфікація незадіяного персоналу, який навчили надавати послуги, що користуються попитом в умовах нового часу. Серед них варто виокремити супровід банкрутства, реструктуризацію активів, судову практику, стягнення боргів, розробку документації, консультації, пов’язані зі змінами у законодавстві, тощо. Що ж стосується витрат на навчання персоналу, маркетинг та PR, то їх довелося суттєво скоротити.

Серед послуг, які користуються підвищеним попитом у замовників, слід відзначити наступні: у сфері інвестицій клієнти цікавляться насамперед передінвестиційним аудитом та детальним аналізом необхідного об'єкта. Тому від юристів вимагають надання кваліфікованої оцінки біржової ситуації та аналізу особливостей попиту на акції.

Що ж стосується ринку нерухомості, то від юристів вимагають оцінки перспективності того чи іншого об’єкту та загальної оцінки ситуації на ринку нерухомості. Більше про послуги, актуальні на ринку нерухомості, можна дізнатися на сайті campiogroup. Campio Group – міжнародна юридична компанія, яка здобула визнання не лише на ринку України, але й у США, Британії, Швейцарії, Австрії та інших розвинених країнах. Офіси компанії розташовані у США, на Кіпрі та в Україні.

Що ж стосується найбільш затребуваних юридичних послуг на ринку України, то варто відзначити послуги в сфері розробки нових договорів з урахуванням нових фінансових механізмів іпотечного кредитування. І раз уже зайшла мова про кредити, то необхідно відзначити й високий попит на послуги колекторських фірм, які проводять роботу зі стягнення боргів зі злісних неплатників по заборгованості кредиту тощо.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.