4 найбільш відомі канібали сучасності Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2013 16:24 · Розділ: Цікаві факти

Коли сьогодні читаєш десь про людоїдів, то диву даєшся, звідки такі виродки могли братися. Та мало хто задумується над тим, що в давнину до поїдання собі подібних людей штовхали традиції, культура, можливо, голод та ще безліч інших речей. А що ж спонукає до канібалізму сьогодні? І якщо ви думаєте, що в нашому суспільстві людоїдів нема, то глибоко помиляєтесь: вони живуть серед нас, при чому зовні це не якісь там волохаті потворні істоти, а звичайні собі люди. Ось кілька історій найбільш знаменитих людожерів сучасності.

Першість у нашому списку дісталася Дорангелю Варгасу, відомому як «Ганнібал Лектер Анд». У 1995-му він потрапив до психлікарні. Сталося це після того, як в домі Варгаса виявили людські рештки. Проте всього через два роки людоїда відпустили, і, як виявилося, дарма. У 1999-му поліція Сан-Крістобаля знайшла в домі у Вергаса з добрий десяток черепів, а також людські нутрощі. Варгас розповів, що їв людські органи, як груші, і нічого поганого в цьому не бачить, адже він не вбивав своїх жертв. Тепер Вергас відбуває довічне ув’язнення у психлікарні.

Не менш кровожерливим маніяком був Кевін Рей Андервуд. Він потрапив під підозру поліції у 2006-му році. Тоді ж його звинуватили й у вбивстві 10-річної Джеймі Болін в містечку Пурцелл (Оклахома, США). Поліція знайшла в домі злочинця заморожене м'ясо дівчинки, виявила залишки людського м’яса на шампурах від недавнього барбекю. Та незаперечним доказом вини стало відео, на якому людоїд відобразив розчленування та поїдання Джеймі.

Роберт Модслі був повією та наркоманом. У 1974-му році він вбив одного свого клієнта, після чого потрапив до психлікарні. Там він взяв у полон одного хворого, а коли лікарям вдалося увірватися в палату, то вони побачили жахливе видовище: з голови нещасного стирчала ложка, а все навколо свідчило про те, що Роберт поласував мозком жертви.

Потрапивши до в’язниці, Модслі вбив ще двох чоловіків. І лише тоді для нього збудували спеціальну клініку, де їжу йому подавали через крихітну шпарину. До речі, саме ця камера стала моделлю для камери Ганнібала Лектера зі знаменитого фільму «Мовчання ягнят».

Одним із найжорстокіших людоїдів сучасності виявився і Микола Джурмонгалієв, який у 1980 році працював різноробочим в м. Алма-Ати. Тоді у місті зникло близько 50 дівчат – все це робота рук Миколи. Він вбивав своїх жертв, готував з них м'ясні страви, якими частував друзів. До речі, саме друзі здали щедрого господаря поліції, помітивши в його домі частини людських тіл.

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу