Окуляри Google Glass передаватимуть звук через кістки черепа Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2013 16:51 · Розділ: Нові технології

Нещодавно компанія Google вирішила запатентувати нову технологію, яка дозволить передавати звук, використовуючи тканинну та кісткову провідність. Таким чином, звукові хвилі скеровуватимуться безпосередньо у внутрішнє вухо, минаючи барабанну перетинку. Передбачається, що технологію впровадять в Google Glass. Вона дозволить користувачеві чути різні звуки, які для оточуючих залишатимуться німими.

Інформація про це з’явилася на сторінках сайту Бюро США з питань патентів і товарних знаків (USPTO). У заявці, яка описує дану технологію, зазначається, що за "доставку" повідомлень і мелодій безпосередньо в орган слуху відповідає вібраційний датчик, вбудований в оправу окулярів. Вібрації за необхідності досягатимуть різних кісток: за очима, над носом або ж поруч із бровами.

У даному контексті зазначимо, що технологія використання кісткової провідності для передачі звуку не нова – на сьогоднішній день її застосовують в деяких гаджетах.

За твердженням експертів, звук, переданий за допомогою цієї технології, виходить більш збалансованим та м'яким навіть при низькому рівні гучності. Більше того, описана вище технологія дозволяє почути співрозмовника навіть в дуже галасливому середовищі, приміром, на вулиці чи на вокзалі.

Вперше компанія Google продемонструвала свої окуляри доповненої реальності Glass в квітні минулого року, а прийом замовлень від розробників на прототип розпочався в червні.

Наприкінці січня – на початку лютого цього року керівництво Google запланувало проведення кількох заходів, в рамках яких розробники зможуть ближче ознайомитися з Glass та зайнятися створенням програм для цього гаджета. Експерти очікують виходу Google Glass на масовий ринок не раніше 2014 року.

За твердженням фахівців, в недалекому майбутньому ці очки зможуть повністю замінити смартфон, виконуючи аналогічні завдання. Так, скоріше за все, Google Glass дозволять відправляти голосові повідомлення, проводити фото-та відеозйомку, підтримуватимуть можливість інтернет-серфінгу, навігації, дозволять відправляти файли друзям тощо. У пристрій планують вмонтувати мікрофон, динамік, камеру, проектор та сенсорні датчики.

Управління розумними окулярами здійснюватиметься за допомогою голосу або через дотик до невеликої панелі, розташованої на правій дужці окулярів. Дисплей пристрою, на якого покладена функція виведення інформації, розташований трохи вище рівня правого ока користувача. Однак це все в майбутньому, а на даний час пристрій можна використовувати тільки як переносну відеокамеру...

Джерело: http://www.rosbalt.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.