Сталлоне виплатив 2 мільйони доларів зґвалтованій ним сестрі Автор: lesya · Опубліковано: 25.01.2013 11:58 · Розділ: Події у світі

Цими днями в зарубіжних ЗМІ з’явилася скандальна інформація про те, ніби знаменитий голлівудський актор Сильвестр Сталлоне, якому на сьогоднішній день виповнилося 66 років, таємно виплатив своїй зведеній сестрі на ім’я Тоні-Енн Філіт цілих два мільйони доларів. Так він вирішив компенсувати зґвалтування, яке, за словами жінки, скоїв 16 років тому, якраз тоді, коли перебував на вершині слави.

Інформація про це з’явилася на сторінках Тhe New York Post. Згідно з нею 48-річна Тоні-Енн, яка померла влітку минулого року від раку легенів та печінки, отримувала від свого знаменитого брата 16 666 доларів кожного місяця. Ще одну суму в 50 000 доларів вона отримувала раз на рік, витрачаючи її на різні оздоровчі процедури та відвідування психіатрів.

Донька Жаклін Сталлоне та Ентоні Філіта погрожувала подати на свого зведеного брата до суду. Однак той категорично заперечував свою провину, переконавши жінку відмовитися від своєї затії та обмежитися грошовою компенсацією.

Жаклін Сталлоне, мати актора, категорично відмовляється вірити у ці звинувачення, говорячи, що її син став жертвою шантажу. Тоні-Енн щодня приймала до 65 таблеток оксикодону - знеболюючого препарату з наркотичним ефектом.

Натомість Едд Філіт, 19-річний син покійної, переконаний, що Сталлоне винен перед його матір'ю, адже саме він перетворив її на «паршиву вівцю» та ганьбу сім'ї.

У даному контексті відзначимо, що смерть сестри – це далеко не перша трагедія в житті Сталлоне. Влітку минулого року 36-річний син зірки Сейдж Мунблад Сталлоне був знайдений мертвим у себе вдома в Лос-Анджелесі. Поряд з тілом медики виявили безліч розсипаних по підлозі пігулок та баночок.

Сейдж Сталлоне (фото з сайту mukachevo.net)
Сейдж Сталлоне (фото з сайту mukachevo.net)

Згодом виявилося, що трохи раніше Сейдж намагався привітати свого знаменитого батька з днем народження, однак ні той, ні його дружина не відповіли на телефонний дзвінок та не зателефонували згодом.

Після цього Фліт у своєму блозі написав: «Ні ви, ні ваш чоловік не відповіли на його дзвінок, хоча він так хотів поговорити зі своїм батьком. Я знаю, вам глибоко наплювати на те, що трапилося, та, може, ви схаменетеся після того, як опинитеся під вогнем критики».

На даний час Сталлоне одружений з колишньою моделлю, 43-річною Дженніфер Флавін. У нього є три доньки - 16-річна Софія, 14-річна Сістін та 10-річна Скарлетт.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу