Експерти склали список людей з найвищим IQ на планеті Автор: lesya · Опубліковано: 24.01.2013 10:55 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники організації Super Scholar, яка займається оцінюванням та аналізом інтелектуального рівня учнів, склали список людей, що живуть сьогодні, в яких виявили найвищий рівень IQ. Про це повідомляє популярне видання El Mundo. До списку потрапили такі світлі уми, як знаменитий учений-фізик Стівен Хокінг, один із засновників компанії Microsoft Пол Аллен, чемпіон світу шахіст Гаррі Каспаров та інші, говориться у статті, підготовленій за повідомленням агентства EFE.

У даному контексті експерти підкреслили, що всередині самого списку вони не обирали кращих та гірших, оскільки вважають, що оцінювання інтелекту - справа суб'єктивна, і достеменно незрозуміло, що важливіше – сам рівень IQ чи реальні досягнення тих чи інших людей. Щоб підвищити рівень своїх знань варто зернутися за допомогою до IQ Consultant

Однак повернімося до наших геніїв. IQ Стівена Хокінга дорівнює 160 балів, на його рахунку не менше 14 премій і 7 написаних книг.

Корейський вундеркінд (фото з pochitat.com)
Корейський вундеркінд (фото з pochitat.com)

Найвищий рівень IQ на планеті – цілих 210 балів – у вченого на ім’я Кім Унг-Йонг, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Він буквально все своє життя присвятив фізиці. «Цей вундеркінд почав розмовляти, коли йому було всього півроку, в три роки він говорив на чотирьох мовах і був запрошений слухачем на заняття з фізики в Ханьянском університеті (Південна Корея). Вже тоді хлопчик вмудрявся вирішував інтегральні та диференціальні рівняння», - говориться у статті. Коли юнакові виповнилося 16 років, він захистив дисертацію з фізики в США.

А ось Рік Роснер, рівень IQ якого становить 192 бали, протягом тривалого часу працював швейцаром, офіціантом і манекенником. Так тривало до тих пір, поки йому не пощастило влаштуватися сценаристом на телебачення.

Рівень IQ знаменитого шахіста Гаррі Каспарова дорівнює 190. У виданні відзначається, що Каспаров рекордно тривалий час зберігав титул чемпіона світу з шахів, «а також балотувався на пост президента Росії».

У даному контексті автори дослідження відзначають, що на сьогоднішній день IQ вище 140, який є нижньою межею рівня «геніальності», спостерігається у 0,5% населення Землі. На даний час нормою вважається показник IQ в межах 90 – 110 балів.

Трохи раніше ми писали про те, що вчені виявили всю безглуздість та непотрібність IQ тестів. Спеціалісти виявили, що рівень інтелекту залежить як мінімум від кількох складових, і результати IQ – тестування не можуть відобразити його повною мірою.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.