Британка зібрала найбільший у світі пазл Автор: lesya · Опубліковано: 23.01.2013 17:42 · Розділ: Події у світі

Аманда Уоррінгтон (фото з сайту dolmanse.livejournal.com)
Аманда Уоррінгтон (фото з сайту dolmanse.livejournal.com)

Цими днями одна британка представила світові творіння рук своїх, яке заслуговує на неабияку увагу, – винахідлива англійка зібрала найбільший у світі пазл.

П’ятдесятирічна Аманда Уоррінгтон, за її власним зізнанням, витратила цілих 17 місяців, збираючи найбільший у світі пазл, який складається з 24 тисяч фрагментів.

Мешканка Брістоля Аманда зізналася, що вона здавна захоплюється розгадуванням різних головоломок. Що ж стосується її останньої роботи, то найскладніше було приклеювати кожну деталь до стіни. Справа в тому, що жінка не мала де розмістити гігантський пазл, отож їй довелося пожертвувати однією зі стін своєї вітальні. Це й не дивно, адже площа готової картини становить 18м2, а вага запакованого пазла склала близько 13 кілограмів.

Аманда Уоррінгтон також розповіла, що вона працює в Департаменті праці та пенсій, отож і часу для свого хобі в неї було зовсім небагато. Вирвати вільну хвилину жінці вдавалося тільки увечері, однак, впоравшись з роботою та щоденними хатніми клопотами, Аманда поверталася до свого заняття. Жінці подобався сам процес складання пазла, тому вона не скаржиться на те, що він, цей процес, виявився доволі затяжним.

В Аманди прокинувся такий азарт, що її друзі були просто шоковані, звідки в Уоррінгтон стільки терпіння та наснаги. Часом жінка настільки заглиблювалася у роботу, що забувала про елементарні речі.

Врешті-решт її старання увінчалися успіхом: пазл було складено, і тепер на стіні у вітальні британки красується приголомшлива картина, яка зображує життя у Всесвіті - на Землі, в космосі та під водою.

У даному контексті зауважимо, що гра-головоломка під назвою «Life: The Great Challenge», що перекладається на українську як «Життя: Великий виклик», шість років тому, в 2007-му, потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Її було визнано найбільшим з усіх пазлів, які коли-небудь продавалися. Що ж стосується Аманди, то їй головоломку-рекордсмена подарувала сестра, якій добре відома пристрасть першої до пазлів.

За словами Аманди, вона дуже задоволена власною роботою, проте тепер їй не вистачає самого процесу збирання пазла. Та й у випадку, якщо жінці заманеться змінити місце проживання, то вона змушена буде «забрати з собою стіну», адже пазл намертво приклеєний до стіни у вітальні, жартує з цього приводу сама Аманда Уоррінгтон.

Джерело: http://skuky.net/

Інші новини розділу