У Британії та Ірландії продавали "кінські" гамбургери Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2013 11:36 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Великобританії та Ірландії розгорівся скандал, який преса вже встигла охрестити «гамбургерним». В центрі скандалу і справді опинилися знамениті гамбургери, які продавалися в супермаркетах країн - в яловичих бургерах під час аналізу спеціалісти виявили ДНК коня. До складу одного з видів цього фаст-фуду, як з’ясували спеціалісти, входило цілих 29% конини від загального вмісту м'яса. Та найжахливіше те, що ірландці категорично не їдять конину.

Бургери, які стали причиною скандалу, продавалися в супермаркетах Tesco і Iceland у Великобританії та в магазинах мереж Dunnes Stores, Lidl і Aldi в Ірландії. Для їх виготовлення використовували м'ясо, перероблене на двох заводах Ірландії та одному заводі графства Йоркшир, що на півночі Англії. Про це повідомили представники ірландського Агентства з безпеки продуктів харчування.

Всього в рамках перевірки працівники агентства проаналізували 27 типів бургерів. В десяти із них було виявлено кінську ДНК, а в 23 - свинячу. Окрім того, в 21 з 31 яловичого продукту, серед яких були пироги та інші страви, було також виявлено свинячу ДНК.

На даний час супермаркети вже прибрали з полиць «не зовсім яловичі» бургери, оголосивши про намір взяти участь у розслідуванні скандалу.

«В принципі, пояснити, чому в яловичих продуктах присутня свиняча ДНК, не важко. Справа в тому, що на одному й тому ж заводі переробляють м'ясо різних тварин, - пояснив глава Агентства з безпеки продуктів харчування Ірландії професор Алан Рейлі. – Однак залишається незрозумілим, звідки взялася кінська ДНК на заводі, на якому ніколи не переробляли конину».

Не всім до вподоби конина в бургерах (фото з news.nur.kz)
Не всім до вподоби конина в бургерах (фото з news.nur.kz)

У даному контексті представники одного з ірландських заводів, Silvercrest Foods, зазначили, що вони ніколи не купували конини, і звалюють вину на постачальників м'яса з Європи.

І хоча, за словами професора Рейлі, конина і свинина не становлять загрози для здоров'я людини, «в ірландській культурі не прийнято їсти конину, тому її не повинно бути в бургерах, а для деяких релігійних груп, які не вживають свинини, вміст свинячої ДНК в яловичих бургерах є неприйнятним».

У даному контексті нагадаємо що схожий скандал вибухнув наприкінці минулого року в Швеції, коли з'ясувалося, що в країні під виглядом яловичини торгували підфарбованою свининою.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу